O nás
Kariéra

Produktový manažer

Jsme výhradním dovozcem zemědělských strojů francouzské značky KUHN do České republiky a do naší pobočky v Jihlavě hledáme posilu do produktového týmu, komunikativního týmového hráče.

Náplň práce

  • Podpora obchodních a marketingových aktivit regionálních prodejců
  • Odborné produktové poradenství, příprava cenových nabídek, vedení obchodních jednání s odběrateli
  • Komunikace s dodavateli v AJ
  • Prezentace produktů a firmy na seminářích, polních dnech, výstavách
  • Konzultace v oblasti financování (leasing, dotace apod.)
  • Monitorování aktuálních trendů v oblasti zemědělství a zemědělské techniky, monitorování postavení produktů ze svěřeného sortimentu na trhu
  • Příprava podkladů pro katalogy, ceníky a další materiály

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního růstu
  • Stravenkový paušál 95,- Kč/den
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Požadujeme

  • VŠ popř. SŠ vzdělání technického/zemědělského typu
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B2
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat a flexibilitu
  • Proaktivní a komunikativní osobnost, týmového ducha a spolehlivost
  • Dobré znalosti práce s PC (MS Office)
  • Zkušenost v oblasti produktového managementu výhodou
  • Zkušenosti z oboru zemědělství/zemědělské techniky