Nabídka strojů Zpracování půdy Pluhy
Polonesené oboustranné pluhy

CHALLENGER

Polonesený pluh CHALLENGER je řešením pro vysoce výkonné traktory a extrémní pracovní podmínky. Nabízí obzvláště vysoké průtoky materiálu s posklizňovými zbytky díky své velké pracovní šířce.
Úhel natočení na souvrati 110° poskytuje výjimečnou ovladatelnost a úsporu času při otáčeních na konci pole.
Robustnost je také hlavní výhodou řady CHALLENGER, protože má rámovou část o průřezu 220 mm.
Pokud jde o kvalitu práce, natáčení rámu zajišťuje dokonalé sledování zvlnění země. Pro kvalitní orbu.
Pluhy Challenger jsou k dispozici v typech jištění T nebo NSH a od 7 do 12 těles, pro výkony traktoru od 200 do 500 koní.

Najít nejbližšího prodejce
CHALLENGER

Pluh, který vzdoruje všem podmínkám

Fotografie jednodílného předtěží pluhu CHALLENGER v detailu

Osvědčený design

Polonesené pluhy CHALLENGER jsou vyráběny s jednodílným předním závěsem. Tento unikátní kus nabízí mnohem vyšší robustnost než jiné pluhy na trhu, protože eliminuje riziko deformace nebo uvolnění konstrukce. Kromě toho jednodílná otočná hlava z lité oceli dodává pluhu pevnost s jedním trakčním vedením. Trakční body jsou umístěny velmi nízko, aby byl zajištěn maximální přenos zatížení a zajištěna lepší přilnavost v obtížných podmínkách.
Rámový nosník o průřezu 220 mm umožňuje použití traktorů s velmi vysokým výkonem s jistotou robustnosti po celou dobu práce.

Snadné použití

Řada CHALLENGER může být volitelně vybavena hydraulickým offsetem velké amplitudy nastavitelným z kabiny traktroru, který lze přizpůsobit všem podmínkám. Tato možnost umožňuje velmi snadné přizpůsobení se reliéfům pozemku a dostupné síle. Široká škála offsetů nabízí více možností v obtížnějších podmínkách. Je také možné pracovat ve verzi ON LAND.
Natáčení rámu (hydraulicky volitelné) zajišťuje dokonalé sledování zvlnění země s automatickým blokováním. Dále funkce dovoluje na výjezdu z brázdy udělat to, že zatímco přední těla stoupají, zadní těla zůstávají v zemi ve zvolené pracovní hloubce. Rám zakřivený ve tvaru písmene  "Z" je pro lepší pohodlí a optimální kvalitu orby.
Odpružení při přepravě chrání pluh a zadní ramena traktoru díky oleopneumatickému tlumiči nárazů, který poskytuje odpružení celku.
Nastavení na CHALLENGER se provádí bez nástrojů, které vám ušetří čas.

Pohled na pololetní pluh CHALLENGER pro přepravu

Adaptace na různé typy půdy

KUHN nabízí 2 bezpečnostní prvky pro své polonsené pluhy CHALLENGER:

  • NSH jištění - hydraulická nepřetržitá bezpečnost: tlak na tělo se mění v závislosti na hloubce, rychlosti, pracovním záběru, stavu a povaze půdy. Nastavení spouštěcího tlaku bez mechanického zásahu umožňuje vyhnout se vzestupu kamenů a jejich vytahování na povrch. Zvyšující se nebo klesající spouštěcí křivka hydraulické non-stop bezpečnosti zajišťuje okamžitý návrat na zem. Díky zabezpečení NSH jsou díly plně chráněny a není nutná žádná údržba.
  • Jištění Safe-T: k jasnému prasknutí trakčního šroubu dochází při tahovém úsilí 4700 kg. Tím se zabrání příliš častým požadavkům na zabezpečení. Ani po mnoha spouštěčích není viditelná žádná deformace konstrukce. Zlomení bezpečnostního šroubu, který není napříč pluhu ale podélně s konstrukcí pluhu, zůstává přímé a ostré a výměna šroubu zůstává jednoduchá a rychlá. Navíc nedochází k ovalitě děr po střižení šroubu = dělší životnost konstrukce pluhu i při častých výměnách střížných šroubů.

Pohled na pluh CHALLENGER s NSH bezpečností

Nepopiratelná kvalita práce

Detailní fotografie s vícenásobným nastavením šířky 14, 16 a 18 palců na CHALLENGER

Vícenásobná šířka

Několika možnostní pracovní šířka 14", 16" a 18" umožňuje přizpůsobit se výkonu traktoru, pozemku a reliéfu, jakož i požadovanému profilu orby. Změna je velmi snadná přesazením šroubu. Seřizovací šrouby jsou rozmístěny tak, aby se zab, ránilo jakémukoli riziku deformace nosníku a zaručila se spolehlivá robustnost.
Možnost změny šířky umožňuje rychle se přizpůsobit pracovním podmínkám, aby se maximalizovaly možnosti toku materiálu na strništi, ...
Kromě toho - vyšší počet pracovních těles (7 až 12 těl) zvyšuje produktivitu vašeho pluhu CHALLENGER.

ON LAND orbaPolonešené pluhy CHALLENGER mohou orat "mimo linku," kdy traktor nejezdí koly v brázdě. Ale na rovném strništi. Tato ON LAND verze nabízí mnoho výhod:

 

  • Lepší zvedání pro omezení zhutnění půdy
  • Menší opotřebení pneumatik v kamenitém terénu
  • Zabraňuje vytvoření orební podešve ve spodní části linky
  • Použití velmi širokých, dvojitých nebo pásových pneumatik

CHALLENGER ve verzi "on land" lze použít i ve verzi "brázda", když se podmínky přilnavosti stanou příliš obtížnými.
Přední ovládací kolečko na pluhu je v on land verzi nezbytné.

Vozík CHALLENGER semi-range pluh v off-line provedení

 
Ikona kontakt

Máte dotaz?
Napište nebo volejte.

kontakt