Nabídka strojů Zpracování půdy Pluhy
Polonesené oboustranné pluhy

VARI LEADER

Pluhy VARI-LEADER je polonesený pluh s jedním opěrným kolem.
Pluhy řady VARI-LEADER jsou k dispozici v provedení 6 až 8 orebních těles pro traktory od 135 do 360 koní

Najít nejbližšího prodejce
VARI LEADER

Patent značky KUHN = Pluhy VARI-LEADER jsou jediné polonesené pluhy s jedním opěrným kolem, které mají mechanismus pro změnu orebního záběru plně integrovaný v rámu pluhu!

Díky této konstrukci je celý mechanismus výborně chráněn před:

✓ hlínou, kameny apod. materiálem, který odpadává z radlic během otáčení

✓ Prachem

✓ Vlhkostí (korozí)

 

Pro vyšší odolnost je systém plynulé změny pracovního záběru zcela bezúdržbový. Všechny spoje jsou chráněny proti protočení a jsou vybaveny ochrannými pouzdry.

 

Letecký snímek záchytného otočného jednokolového polooceu LEADER

Design navržený tak, aby vám ušetřil čas

Modely řady LEADER byly navrženy tak, aby vám usnadnily práci:
 • poloměr otáčení 110 ° umožňuje vytvářet malé libry;
 • velká vzdálenost mezi představcem a prvním hrotem umožňuje pracovat bez rizika poškození traktoru i v nejkratších otáčkách do U. Je to méně únavy a více klidu v práci.
 • počet rozvaděčů, které mají být provozovány během otáčení do U, je snížen díky hydraulické sekvenci, která standardně vybavuje celou řadu.
 • optimální komfort díky postupnému obratu. U-otáčky jsou prováděny hladce dvěma jednoúčinovými teleskopickými pohony. Tím se snižuje zatížení zvedacích ramen traktoru.

Jednoduché nastavení pro efektivní dny Hlavní nastavení se provádí bez nástrojů a lze je snadno přenastavit:

 • Nastavení pracovní hloubky se provádí snadno přístupnými hliníkovými dorazy na zvedacím válci - pro změnu hloubky orby!
 • Přesné nastavení je umožněno nezávislými šrouby dorazu kliky vlevo a vpravo.
 • Pro optimální rovinnost orby se odsazení (poloha prvního tělesa vzhledem k pneumatice traktoru, která je v řadě) nastavuje mechanickým tahem.
 • Hydraulický válec nabízí volitelně možnost nastavení z kabiny traktoru. Indikátor viditelný ze sedadla traktoru umožňuje identifikaci během změn podmínek.Výrazně optimalizovaná orba
 • Vylepšete svůj povrch sníženým přetečením kola: práce co nejblíže k okrajům je nezbytná pro zvýšení užitečné zemědělské plochy, ale také pro omezení vývoje plevelů po obvodu pozemků. Aby bylo možné tuto poptávku uspokojit, bylo kolo díky tvaru "Z" integrováno co nejblíže rámu. Jeho přesazení je tak výrazně sníženo.

  Rozhodněte se pro snadnou orbu s velkým kolem:
  Snížení potřeby trakce, dobrého zdvihu a průchodu obtížnými podmínkami v zadní části vyžaduje velmi velké kolo. Za tímto účelem KUHN nabízí 2 typy kol, které splní vaše potřeby:
  • Profil s tyčemi o průměru 1000 x 500 mm
  • Agrární profil o průměru 1200 x 500 mm

Ikona kontakt

Máte dotaz?
Napište nebo volejte.

kontakt