Nabídka strojů Zpracování půdy Pluhy
Nesené oboustranné pluhy

VARI-MASTER L

Řada MASTER L je se svou jednoduchou a robustní konstrukcí určena pro traktory od 200 do 300 hp. Spojuje výkon, spolehlivost a kvalitu práce a nabízí nejlepší výkon při orbě.
Nesený pluh MASTER L zlepšuje produktivitu vašich plodin a zachovává agronomickou hodnotu půdy tím, že účinně zahrabává organickou hmotu. Větší pracovní šířka a skvělá manévrovatelnost snižují vaše provozní náklady.

Řada MASTER L, která je k dispozici od 4 do 6 nástaveb se systémem vícenásobné nebo variabilní šířky a s tažným šroubem nebo non-stop hydraulickou bezpečností. Je také vybavena řadou exkluzivních vybavení, aby splnila očekávání zemědělců. MASTER L je novou cestou ve vysoce přesné orbě díky svým jednoduchým a důmyslným úpravám.

Najít nejbližšího prodejce
VARI-MASTER L

Zvyšte výkon a zároveň optimalizujte své náklady

Detailní fotografie seřizovacího systému Pro-Set od Master L Plow

Systém nastavení Pro-Set

Komfort orby vyžaduje rychlé a neomezené spuštění vašeho pluhu. MASTER L těží ze systému "Pro-Set" pro snadné spuštění. Nastavení umožňuje v jediném kroku rychle se přizpůsobit všem podmínkám. Indikátor je viditelný z kabiny. Se systémem "Pro-Set" je uživateli zaručeno dokonalé vyrovnání při práci díky možné korekci převýšení, která omezuje opotřebení a usnadňuje trakci. MASTER L je dokonale vyvážený při práci pro snadnou trakci za všech podmínek.

Omezený přetečení bez kompromisů na stabilitě

Konstrukce MASTER L integruje boční kolo co nejblíže k středu pluhu, aby vám umožnila orat celý pozemek. K dispozici je několik poloh kol, které nejlépe vyhovují vašim omezením při orbě. Ať už přijmete rozšiřitelnou konfiguraci - prodloužení pluhu nebo ne, boční poloha kola umožňuje jeho úplnou integraci do pracovní šířky pluhu. Pozemky jsou zorány co nejblíže okrajům, aby se omezilo šíření plevelů.
Pro získání stability může být kolo také instalováno na konci nosníku, aby se usnadnilo nastavení hloubky a zlepšila se trakce traktoru.

Boční kolo MASTER L je integrováno co nejblíže k rámu pro omezený přetečení.

 

Orební těleso KUHN plné úspor

Zkušenosti firmy Kuhn ve světě orby za posledních 150 let umožnily vyvinout řadu těl přizpůsobených všem potřebám zemědělců. Tělesa pluhů KUHN jsou vyrobena z ušlechtilých a robustních materiálů a jsou navržena tak, aby zajistila optimální pronikání do všech půdních podmínek a maximální životnost. Triplexové desky, vysoký a široký typ odhrnovacích desek a řada karbidových opotřebitelných dílů jsou některé z výhod řady orných těles KUHN. S téměř třiceti různými těly máte prospěch z širokého výběru, který zaručuje správné zapravování rostlinných nebo posklizňových zbytků na všech vašich pozemcích.

Objevte celou řadu orebních nástaveb KUHN
Dokovací výměnný systém VARIBAR na pluhu KUHN

Dva bezpečnostní evoluční systémy NSH, které se přizpůsobí všem ... VARIBAR a MAXIBAR.

VARIBAR: ideální v heterogenních půdních podmínkách, umožňuje nastavení bezpečnosti NSH přímo během orby. Tento systém umožňuje rychle a bez použití nářadí zasáhnout, jakmile to bude potřeba.

MAXIBAR: nejlepší spojenec v silných zemích! kompatibilní s VARIBAR, umožňuje zvýšit tlak až na 2500 kg. Přináší maximální stabilitu pluhu tím, že eliminuje všechna rizika těžké zemní práce  a zajišťuje rychlé svislé nebo boční vychýlení v případě překážky.

Nový inteligentní orební systém Smart Ploughing

Chytrá orba.

VARI-MASTER L: byl vytvořen s cílem stát se novým měřítkem pro vysoce přesnou orbu díky svému jednoduchému a důmyslnému nastavení. Aby uspokojila rostoucí poptávku po přesném zemědělství, jde společnost KUHN dále a vyvíjí inteligentní orbu. Celý pluh je řízen terminálem Isobus v kabině pro zlepšení komfortu a orební praxe. Kromě toho jsou do VARI-MASTER L přidány exkluzivní funkce KUHN: Inteligentní orba - výtah, individulání a automatizované zvedání těles a inteligentní orba - čára=line, variabilní šířka pomocí GPS.

Inteligence pluhu prochází inteligentní orbou, aby těžila z bezprecedentního pohodlí a výjimečné jednoduchosti práce. Zákazníci s malými nebo žádnými zkušenostmi s orbou tak mohou mít klid, s VARI-MASTER L je kvalita práce zaručena pluhem. Chytrá orba je k dispozici ve variantě ON LAND.

Ikona kontakt

Máte dotaz?
Napište nebo volejte.

kontakt