Rosiče

KUHN vedle konvenčních postřikovačů nabízí také stroje pro ochranu vinic, sadů a chmelnic - ať už tažené nebo nesené modely. Podobně jako ostatní modely strojů této značky, se rosiče pyšní velkou materiálovou robusností a odolností pro práci na poli i v náročnějších podmínkách. Jedná se o modely, splňující přísné požadavky jak pěstitelů, tak standardů EU.

Najít nejbližšího prodejce
Rosiče

KUHN představuje řadu profesionálních tažených i nesených rosičů s velkým objemem vzduchu pro ošetření vinic, sadů, chmelnic a jiných pěstebních kultur. 

Dodávají se s různými typy ventilátorů o průměru až 1050 mm a s možností dvojitého výstupu vzduchu.

Rosiče jsou osazeny vysokotlakými mosaznými čerpadly s průtoky od 120 do 170 l/min.

Pro všechny typy podmínek je k dispozici široká škála příslušenství a volitelného vybavení.

Standardní výbava: obtokový ventil pro čištění i s plnou nádrží, nerezové filtrační sítko nádrže, žárově pozinkovaný rám, externí sací filtr s vyprazdňovacím ventilem, systém vnitřního promíchávání, tažné oko, přístupový schůdek, žárově pozinkované těleso ventilátoru.

Další benefity:

Použití modleu GEO se jeví jako výhodné pro chmelnice a porosty, kde je zapotřebí vysokého výkonu ventilátoru. Model Geo je stroj se zadním přisáváním vzduchu. 

Použití modelu ANTIS se jeví jako výhodné tam, kde je vyšší riziko vniku nečistot do ventilátoru. Jedná se o model s čelním nasáváním vzduchu. Lze ho využít do sadů, vinic a chmelnic. Stroje mohou být osazeny namísto klasickým hvězdicovitým (kruhovým) adaptérem také lichoběžníkovým adaptérem. 

Média

Dokumenty ke stažení

Prospekt- rosiče KUHN
Prospekt- rosiče KUHN
Ikona kontakt

Máte dotaz?
Napište nebo volejte.

kontakt