O nás
Novinky

Samochodný krmný vůz

Samochodný krmný vůz

Další samochod k dispozici na předvádění. Do České republiky dorazil další model samochodného krmného vozu SPV 14 Power.

Do České republiky dorazil další model samochodného krmného vozu SPV 14 Power. Jedná se o 14 kubíkový vůz SPV 14 Power s motorem John Deere o výkonu 170 koní. Zde stojí za zmínku, že se jedná stále o motor bez filtru pevných částic a bez močoviny. O nakládání krmení se stará fréza s výkonem 120 koní a šířkou 2 m. Pro tuto frézu je jedinečný systém regulace klesání frézy, která je řízena plně automatickým systém. Během nakládání si obsluha může „odpočinout“ a stroj si sám reguluje klesání podle zatížení. Samozřejmě, že výhodou není jen odpočinek obsluhy, ale i ochrana stroje, protože systém chrání frézu před přetížením. Pro přimíchávání minerálů nebo melasy je na míchací vaně násypka s dávkovacím šnekem. Kvalitní míchání zajišťuje osvědčený míchací šnek, jehož otáčky lze při práci měnit. Po namíchání je nutné krmení vyskladnit. Výpadní otvor je doplněn výsuvným dopravníkem, takže krmení je velmi plynulé. Díky zúžené nápravě zadního kola nepřejíždí krmení. Jak o přípravě krmných dávek, tak o krmení má obsluha dokonalý přehled díky bezdrátovému přenosu dat mezi váhou a osobním počítačem.

Tento krmný vůz je pro české farmáře k dispozici pro předvádění. Jediným limitem jsou rozměry stáje. Stroj má šířku 2,55 m a výšku 2,85 m. Pokud jsou rozměrové podmínky splněné, můžou se na nás farmáři obrátit, a vůz si pak mohou na své stáji vyzkouše

Máte-li zájem, kontaktuje našeho produktového manažera Tomáš Vomelu: 77426798 / tomas.vomela@kuhncenter.cz