O nás
Novinky

Nic je nezastaví!

Nic je nezastaví!

Nová DURAKARB ostří rotačních bran, s wolframovými destičkami, zvýšená životnost, nejlepší řešení do kamenitých půd

 
Unikátní spojení

Wolframové karbidové plátky jsou vyrobeny z prachových částic, které byly stlačeny a zahřáty je přidáno několik chemických komponentů včetně wolframovu a uhlíku. Výrobní process splňuje velmi přísná kritéria, to umožňuje vytvořit velmi tvrdý a odolný materiál.

Použitím této technologie na našich rotačních bran zlepšujeme návratnost investice i ve velmi extrémních kameitých podmínkách.

Rozdíly

DURAKARB ostří má 4 plátky o celkové výšce 136mm. Oblý přední profil plátků umožňuje obtékání půdy, tak že se snižuje opotřebení bočních stran ostří, při ponechání kvalitního míchání půdy. Specifický "V" tvar vyfrézování uložení plátků do ostří umožňuje široký kontakt plátku uloženého do ostří. Toto řešení snižuje riziko poškození nebo ztrátu plátku při nárazu na překážku. To umožňuje velkou životnost bez nutnosti zesílení materiáu, to  pomáhá snížení nároků na výkon.

Řešení pro mnoho modelů rotačních bran KUHN

Dostupné pro HR 103 / 104, 1003 / 1004 FAST-FIT 2 generaci, stejně jako na modely HR 1020 / 1030 a 1040 série, nové DURAKARB karbidové ostří mohou být osaeny na tyto modely místo standardních ostří.

December 2020