O nás
Novinky

Aplikace MY KUHN

Aplikace MY KUHN

MY KUHN je spuštěn!!!

Zákaznická platforma pro online přístup ke správě flotily strojů KUHN je celosvětově spuštěna a k dispozici je i pro české zemědělce.

 

Firma KUHN nabízí všem svým zákazníkům po celém světě online přístup k technické dokumentaci strojů. Všichni zákazníci, kteří si pořídili stroj KUHN mají možnost se zdarma zaregistrovat a přihlásit na MyKuhn. Na tomto serveru si pak ke svému účtu přidají své stroje KUHN s výrobními čísly. Od této chvíle budou mít vždy online přístup ke katalogům náhradních dílů a k návodu k obsluze.

Další novinkou u firmy KUHN je možnost připojit se bezdrátově k terminálů CCI 800 nebo CCI 1200. Toto připojení opět probíhá prostřednictvím platformy MyKuhn. Z kancelářské židle lze tak na osobním počítači zobrazit obrazovku terminálu stroje, který pracuje na poli a popř. zkontrolovat data nebo obsluze pomoct s nastavením. Obrazovku lze pouze zobrazit, ale nejde ji ovládat. Tím je dosaženo maximální bezpečnosti.

Přes server MyKUHN lze do terminálů CCI 800 a 1200 i bezdrátově přenášet aplikační mapy, či bezdrátově provádět aktualizaci softwaru v terminálech.

Platforma MyKuhn je dalším nástrojem výrobce, jak zjednodušit uživatelům svých strojů život a jak jim pomoci v každodenní práci a servisu svých strojů.