O nás
Novinky

Důležité otázky před koupí krmného vozu

Důležité otázky před koupí krmného vozu

Přemýšlíte nad koupí krmného vozu?
Pomůžeme Vám vybrat optimální řešení. Nejprve je však dobré položit si následující otázky:

JAKÝ POTŘEBUJI OBJEM?

Optimální objem závisí na krmné dávce. Důležitější, než celková hmotnost je sušina jednotlivých komponentů. Pro usnadnění odhadu objemu krmného vozu můžete použít kalkulátor, který je k dispozici online na www.kuhncenter.cz.

Kromě sušiny je velmi důležitým faktorem i délka materiálu. Výhodou krmných vozů KUHN je fakt, že jejich objem lze zvýšit pomocí nástavce.

JAKOU KONFIGURACI?

Velmi důležité je zvolit správnou konfiguraci vozu tak, aby odpovídal rozměrům stájí, typům krmných stolů a jiným faktorům Vaší farmy. Díky širokému sortimentu vozů PROFILE lze vždy zvolit kompaktní stroj s maximálním objemem, který můžete doplnit různými typy zakládání krmiva a další širokou výbavou na přání tak, aby splnil veškeré parametry Vaší farmy.

JAKÝ POTŘEBUJI TRAKTOR?

Krmné vozy je možné doplnit dvourychlostní převodovkou, díky které lze krmné vozy agregovat i s méně výkonnými traktory. Požadavky na hydraulické okruhy traktoru lze snížit pomocí hydraulického rozvaděče.

JAK NÁROČNÉ JSOU PRACOVNÍ PODMÍNKY?

Dle náročnosti pracovních podmínek lze krmné vozy PROFILE doplnit o řadu příslušenství do náročnějších podmínek, jako např. pneumatiky, nože potažené karbidem, robustnější míchací šneky a pod.