O nás
Kariéra

Produktový manažer

Do našeho týmu hledáme na pozici produktového manažera týmového hráče, který s námi bude táhnout za jeden provaz.
Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem. Dovolujeme si Vás informovat, že kontaktováni budou pouze ti uchazeči, kteří budou pozváni k interview.
Děkujeme za pochopení.

Náplň práce

  • Podpora obchodních a marketingových aktivit regionálních prodejců
  • Odborné produktové poradenství regionálním prodejcům
  • Příprava cenových nabídek na produkty ze svěřeného sortimentu
  • Vedení obchodních jednání s odběrateli
  • Komunikace s dodavateli, vedení obchodních jednání v AJ
  • Prezentace produktů a firmy na seminářích, polních dnech, výstavách
  • Konzultace v oblasti financování (leasing, dotace apod.)
  • Monitorování aktuálních trendů v oblasti zemědělství
  • Monitorování postavení produktů ze svěřeného sortimentu na trhu
  • Příprava podkladů pro katalogy, ceníky a další materiály

Nabízíme

  • Možnost samostatné práce spojené s dobrým finančním ohodnocením
  • Místo výkonu práce – Česká republika
  • Služební vůz, notebook, mobilní telefon, technické vybavení do terénu
  • Motivující finanční ohodnocení, stravenky, dovolená navíc
  • Kvalitní školení a osobní rozvoj po odborné stránce

Požadujeme

  • Vzdělání VŠ (bakalářský či magisterský stupeň) zemědělského typu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení, týmového ducha a spolehlivost
  • Dobré znalosti práce s PC (MS Office)
  • Praktické zkušenosti v zemědělství výhodou