Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  

O nás

KUHN je největší evropský výrobce závěsné techniky.

Více než 180 let zkušeností s výrobou zemědělských strojů umožňuje společnosti nabízet takové stroje, které jsou pro zákazníka nejen spolehlivé, ale také splňují jeho další požadavky jako např. hospodárnost, přesnost, snadná obslužnost apod..

KUHN CENTER CZ byla založena za podpory francouzského výrobce KUHN, jejímž výhradním dovozcem se KUHN CENTER CZ stala. Sídlo společnosti KUHN CENTER CZ se nachází ve středočeském kraji, na okraji města Hořovice, v katastrálním území obce Tlustice. Prostorný areál je umístěn nedaleko dálnice D5 v polovině cesty mezi Prahou a Plzní.

Vznik této společnosti měl nejen zvýšit povědomí o zemědělské technice značky KUHN na českém trhu v celém výrobním sortimentu, ale především tento trh konsolidovat, neboť zde byla obchodní síť roztříštěna několika dovozci.

Hlavním cílem společnosti je nabízet českým zemědělcům stroje pro sklizeň píce, ochranu a výživu rostlin, živočišnou výrobu, zpracování půdy a setí a stroje pro mulčování krajiny. Samozřejmostí jsou služby v oblasti odborného poradenství a technické podpory, zaručující nejen profesionální pomoc při výběru nového stroje, ale také při jeho následném používání. Kompletní záruční i pozáruční servis a dodávky náhradních dílů jsou zajištěny dle požadavků zákazníků jak ze sídla společnosti, tak případně přímo od výrobce z Francie.  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook