Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  

Zastýlání a krmení se stroji KUHN

Zastýlání a krmení se stroji KUHN

Francouzská společnost KUHN je největším výrobcem závěsné zemědělské techniky v Evropě. Do výzkumu a vývoje nových produktů ročně investuje miliony eur, což je často více než celé obraty jiných výrobců zemědělské techniky v Evropě. Spolu s investicemi do vlastních technologií se majetkovou účastí podílí na výrobě a vývoji dalších značek, které následně implementuje do svého výrobního programu, a díky silné prodejní podpoře v jednotlivých evropských zemích distribuuje koncovým uživatelům. Farmáři mají díky tomu šanci získat kvalitní zemědělské stroje s poprodejní podporou, která svojí úrovní odpovídá špičkovým službám, na níž jsou zvyklí u ostatního sortimentu KUHN.

Na českém trhu nabízí kompletní výrobní program KUHN výhradní zástupce pro ČR společnost KUHN CENTER CZ. To, že má značka KUHN i u nás vynikající jméno, je fakt. Stroje KUHN se vyznačují vysokou efektivitou a maximální spolehlivostí. V živočišné výrobě, kde se stroj používá každý den, jsou tyto vlastnosti důležitější než kde jinde. O kvalitách zastýlacích a krmných vozů se denně přesvědčují zeměděleci v celé ČR. Díky širokému sortimentu má KUHN řešení do všech stájích, a to jak na zastýlání, tak i na krmení.


Na zastýlání a na rozdružování balíků nabízí KUHN rozdružovače s označením Primor. Tyto rozdružovače se vyrábí v různých provedeních s objemem od 2 do 5,5 m3. Novinkou je velkokapacitní model o objemu 15 m3. Tažené krmné míchací vozy nesou označení Euromix a Profile. Díky variabilitě provedení lze využít rozměry krmné chodby vždy na maximální objem krmného vozu. Rozpětí těchto vozů je od 4 do 45 m3, takže optimální velikost krmného vozu si vybere opravdu každý.

Jako specialista na krmnou techniku nabízí KUHN stroje, které kombinují jak zastýlání tak i krmení. Jedná se o plně univerzální krmné vozy Profile PLUS, které jsou vybaveny metačem pro zastýlání slámy. Farmáři tak zvládnou krmení i zastýlání jedním strojem, jedním traktorem a jednou obsluhou. Základem těchto strojů jsou krmné míchací vozy, které disponují míchacím šnekem, váhou a další výbavou pro dokonalé míchání krmiva. Na čelní stěně míchacích vozů je umístěn metač se stejnou konstrukcí jako u rozdružovačů Primor. To jim umožňuje plně nahradit zastýlací vůz. Výsledkem je velmi efektivní stroj, který šetří finance chovatelům každý den.


Kromě tažených krmných vyrábí firma KUHN i široký sortiment samochodných krmných míchacích vozů s objemem od 10 do 25 m3. Pro tyto stroje je typická výkonná fréza, komfortní a tichá kabina, efektivní míchací vana a výkonný motor, který je umístěn vzadu pro optimální rozložení váhy na obě nápravy.

V živočišné výrobě musí stroje pracovat nejen ve velmi náročném prostředí, ale rovněž 365 dní v roce. To klade velmi vysoké požadavky na spolehlivost strojů a na pracovní komfort. A to jsou přesně ty důvody, proč je značka KUHN jedním z nejoblíbenějších výrobců krmných vozů na světě.  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook