Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  

Žací kombinace KUHN na naše pole

Žací kombinace KUHN na naše pole

Firma KUHN navazuje na dlouholetou uživatelskou historii a nabízí pro náš trh několik variant žacích trojkombinací bez kondicionéru GMD 9530, GMD 10030 v kombinaci s čelními lištami GMD 3125 a GMD 3521 se záběrem až 10m. V loňském roce také uvedla na náš trh žací kombinace s kondicionérem FC 8830D, FC 9530 a FC 10030D spolu s novou koncepcí čelních žacích lišt FC 3125D F a FC 3521D F. Tyto lišty mají u nás již své uživatele a odezva je velice pozitivní.

Na modely FC navazují nyní žací kombinace bez kondicionéru - GMD 9530 a GMD 10030 společně s čelními žacími lištami GMD 3125F a FC 3521F o záběru 9.5 - 10m.

Konstrukce je shodná s modely FC, tedy stejné zavěšení lišty včetně kopírování. Robustní rám trubkového profilu je nová koncepce od KUHN.

Zadní lišty GMD jsou zavěšeny na středovém nosníku nové konstrukce s novým středovým uchycením k vlastnímu rámu stroje. Tyto kompletně nové stroje využívají osvědčené hydro pneumatické odpružení LIFT- CONTROL s hydraulickou nárazovou pojistkou. Toto jedinečné řešení společnosti KUHN umožnuje, díky dokonalému kopírování a odpružení, pracovat se stroji s vyššími pracovními rychlostmi. Žací ,,lišta“ je osazena osvědčenou bezúdržbovou lištou OPTIDISK s velkým průměrem disků 44cm a 2 noži, uchycenými rychloupínacím systémem FAST FIT. Jednotlivé disky jsou jištěny systémem PROTECTADRIVE. Novinkou je typ nožů o síle 5mm a šířce 5mm s vyšší životností. Jsou vyrobeny speciální technologii, prodlužující jejich životnost. Novinka je i osazení všech šroubových spojení s rámem a lištou pomocí tlumících silenbloků, které eliminují a tlumí nárazy a vibrace spojené s prací stroje.
Zadní lišty je možno bočně vyosit na obě strany až o 50cm, za pomoci hydraulického válce na středovém zavěšení. Nové boční kryty stroje FLEXPROTECT jsou ze speciálního materiálu, zajišťující odolnost vůči nárazům.

Ve standartu je hydraulické skládání bočních krytů ovládané z kabiny traktoru pro snížení přepravní výšky stroje. Zajímavé řešení je odstavení stroje na zimu, kdy jsou se strojem dodávané integrované odstavné nohy.
Novou konstrukci a tvar mají i čelní žací lišty GMD 3125F a GMD 3521F s pracovním záběrem 3,1 a 3,5m. Trubková konstrukce rámu a celkového provedení vychází z modelů FC 3125 a FC 3521. Čelní lišta s odpružením LIFT- CONTROL umožňuje velký rozsah pohybů v nerovném terénu. V praxi to znamená náklon o 30° a rozsah pohybu až 70cm. I tak přítlak na podložku konstantní. Díky konstrukci a hydropneumatickému odpružení dosahuje vysoké pracovní rychlosti s bezchybným kopírováním. Dokonalý výhled z kabiny traktoru a nový tvar ve tvaru žraloka KLADIVOUNA si chválí obsluhy již prodaných strojů FC. Stroj je, stejně jako zadní lišty GMD, osazen bezúdržbovou žací lištou OPTIDISC, rychloupínacím systémem FAST FIT a jištěním disků PROTECTADRIVE. Boční kryty jsou, stejně jako u zadní lišty, konstrukce FLEXPROTECT. Součástí stroje je i integrované přepravní osvětlení.

Tyto nové modely žacích strojů GMD KUHN jistě zaujmou řadu uživatelů strojů KUHN i nové potencionální uživatele. KUHN, to je dlouholetá prověřená technika ve sklizňových strojích.


  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook