Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  

REDVISTA: Virtuální asistent pro běžnou údržbu a úpravu strojů

REDVISTA: Virtuální asistent pro běžnou údržbu a úpravu strojů

Mobilní aplikace KUHN REDVISTA využívá technologii tzv. rozšířené reality (augmented reality), která by měla usnadnit běžnou údržbu, ale i nastavení stroje. Tato mobilní aplikace pomáhá uživateli stroje nebo technikovi distribuční sítě s opakovanými úkoly údržby a seřizování.
Technologie rozšířené reality v podstatě funguje tak, že je nasnímána skutečná realita, a poté je vzniklý obraz doplněn o další informace přidáním digitálních prvků. Tato novinka obdržela v rámci soutěže SIMA Innovations Award stříbrnou medaili, u příležitosti konání veletrhu SIMA 2019.
Aplikaci je možné do chytrého telefonu či tabletu stáhnout z MyKuhn. To umožňuje uživateli přístup k aktuálním informacím o stroji v reálném čase, aniž by musel spoléhat na papírové poznámky, bez rizika ztráty těchto dokumentů.
Stačí pouze naskenovat samolepku, umístěnou na stroji KUHN, a na obrazovce zařízení se objeví všechny informace, týkající se konkrétního stroje, kdykoliv a kdekoliv na světě. A to i tehdy, je-li připojení k internetu nefunkční.
KUHN REDVISTA pomáhá garantovat kompletní a regulérní údržbu stroje. Fungování daného stroje je pak vhodně optimalizováno a prodlužuje se i životnost samotného stroje a také jeho komponent.
Tato aplikace přináší zábavnou stránku úkolům, jako je údržba a nastavení. To odpovídá novému způsobu fungování mladé generace farmářů, pro které je používání elektronických zařízení každodenní rutinou.

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook