Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
 AKCE A VÝSTAVY
 KUHN v praxi
 NOVINKY

Pohodlnější kabiny pro samochodné krmné vozy

Pohodlnější kabiny pro samochodné krmné vozy

Samochodné krmné vozy jsou na farmách s dojným skotem stále více populárnější. Řešení nabízí výhodu kombinací několika procesů jedním strojem. Samochodný krmný míchací vůz si zvládne materiál sám naložit, rozřezat, zamíchat a také založit zvířatům. Obsluha v krmném voze tráví mnoho pracovních hodin a tak jsou na krmné vozy kladeny vysoké požadavky z hlediska snadné práce, nastavení ale také komfortu.

Vzhledem k tomu, kolik praovnícho času tráví obsluha krmného vozu v kabině stroje, jsou na komfort, dobrou viditelnost a snadnou obsluhu kladeny vysoké nároky. Od loňského roku proto společnost KUHN vybavila všechny samochodné krmné jedno a dvojšnekové vertikální vozy řady SPV a SPW kabinou nové generace Visiospace.Nová kabina splňuje předešlá očekávání. Míchací vozy s vlastním pohonem se tradičně používají v budovách, ve kterých musí řidič dávat opravdu velký pozor na úzké prostory a se strojem manévrovat. Kabina Visiospace nabízí velmi dobrý výhled a největší plochu prosklení na trhu. Oproti předešlé generaci se zvětšil výhled o 20% a řidič nyní vidí panoramaticky v úhlu 360°.

Konstrukce kabiny nemá žádné prvky, které by omezovaly zorné pole řidiče, takže práce s nakládacím zařízením je snadnější. Případné prostoje se eliminují, protože řidič může snadno posoudit vzdálenost a vidět shluky krmiva, které by mohly stroj zablokovat.

"Pro obsluhu stroje je důležitý i komfort ve smyslu velikosti pracovního prostoru. Nová kabina má stejně velkorysé rozměry jako její předchůdkyně. Novinkou je vyšší kapacita klimatizace a topení, což se často hodí. Krmení probíhá nejčastěji na začátku a konci dne, kdy jsou teploty nejnižší. Pro splnění očekávání všech uživatelů je kabina Visiospace k dispozici ve třech provedeních: Visiospace Standard, Visiospace Edition a Visiospace Attractive."
Ing. Tomáš Vomela
produktový manažer strojů živočišné výroby


  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook