Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 AKCE A VÝSTAVY
 KUHN v praxi
 NOVINKY

Nový terminál ISOBUS CCI 1200

Nový terminál ISOBUS CCI 1200

Nová kapitola spolupráce mezi výrobci
Competence center ISOBUS (CCI) představuje CCI 1200, nejnovější terminál ISOBUS. 12,1" displej poskytuje flexibilní uspořádání a multi-touch ovládání. Dva integrované univerzální terminály umožňují paralelní provoz dvou ISOBUS strojů. Aplikace pro automatické ovládání sekcí a proměnlivé řízení rychlosti zajišťují přesné použití. Systém poskytuje informace o provozu v jakémkoliv okamžiku.Spolupráce
Po čtyřech letech intenzivní spolupráce společností Grime, Kuhn, Lemken, Krone a Rauch a tisících hodinách zkušebních hodin je CCI 1200 připraven pro trh. "Nový terminál opět ukazuje, že týmová práce úspěšně funguje také mezi konkurencí a zákazník konečně získá lepší produkt," říká Moritz Roeingh, produktový manažer společnosti CCI. Podle společnosti Roeingh mají členské společnosti zkušenosti z výsadby až po sklizeň. Díky tomu je CCI 1200 skutečně univerzální.

Flexibilní rozložení
Díky širokoúhlmu displeji o rozměru 12,1" poskytuje CCI 1200 dostatek prostoru pro současné prohlížení několika aplikací. Standarně zobrazuje vedle sebe dvě aplikace, stejně jako kamera nebo zobrazení mapy v sekci Řídící jednotka. Ovladač je možné libovolně měnit při pohledu na výšku či šířku. Třetí možností je Maxi-view, zvětšený pohled s obzvláště velkými tlačítky.

Multi-touch ovládání
CCI 1200 má zcela nové uživatelské rozhraní. Multi-touch operace v kombinaci s novou navigací v nabídce umožňuje snadný provoz na úrovni smartphonu. Plochý návrh nabídek snižuje počet potřebých kliknutí. Symboly na klávesách byly přijaty známými terminály CCI 50/100/200, takže i zkušení uživatelé CCI mohou rychle najít cstu k nové operaci.
Všechna nastavení jsou shrnuta v centrální oblasti. Nastavení nápovědy vysvětluje krok za krokem složitější úkoly, např. volba správného času zpoždění automatického řízení sekcí.

GPS přesnost
Až 254 sekcí, CCI 1200 se automaticky zapíná a vypíná na již zpracované ploše nebo na vyvýšené souvrati. Pro širokou škálu použití jsou podporovány secí stroje, sekačky, potřikovače na ochranu plodin, rozmetadla hnojiv, univerzální rozmetadla, tankery na likvidaci hnojiv a mulčovače a sekačky. Tramline Control také automaticky přepíná linky pomocí GPS. Proměnná aplikace s mapami ve fomátu ISO-XML je s novými kontrolními body ještě přesnější. Až dosud, i při velmi velkých pracovních šířkách, je cílová rychlost převzata pouze z aplikační mapy na aktuální pozici traktoru a přenesena do stroje. Například pokud rozmetadlo hnojiva podporuje řídící body, CCI 1200 určuje specifickou cílovou rychlost pro levou a pravou dávku.

Systém nápovědy
Systém nápovědy umožňuje řidiči informovat se o aktuálně otevřené aplikaci a jejich funkcích i nastaveních. S grafikou a texty jsou vysvětleny důležité funkce, kdykoli je řidič potřebuje. Dlouhé procházení a vyhledávání je již minulostí, přímé odkazy v aplikacích okamžitě vyvolávají správné informace.
Terminál CCI 1200 je k dispozici od společnosti Rauch, Kuhn, Krone, Lemken a Grimme. CCI a její členové spolupracují při vývoji inovativní zemědělské elektroniky. Vedle vývoje terminálů a softwaru se ISOBUS primárně zaměřuje na účast na zavedení a posílení standardu ISOBUS.
ISOBUS standardizuje jak komunikaci mezitraktorem a nářadí, tak i přenos dat mezi mobilními terminály a zemědělským kancelářským softwarem. Do aociace se přidávají Pötinger, Bergmann, Anedo, Eckelmann, Jeter, Univerzita aplikovaných věd Osnabrück, Bednar, Peeters Landbouwmachines, Ropa, Zunhammer, Dinamica Generale, FarmFacts, Fliegl a Yanmar.


  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook