Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 AKCE A VÝSTAVY
 KUHN v praxi
 NOVINKY

Nové secí stroje KUHN

Secí stroje KUHN

Secí stroj KUHN ESPRO byl vyvinut s cílem zvýšit výkonnost setí. V tomto pojetí ale vyšší pracovní rychlost neznamená zvýšení požadavků na tažný výkon. Šestimetrový secí stroj může pracovat při rychlosti 13 km/h s traktorem o výkonu kolem 200 HP.

Pro nadcházející sezónu si KUHN připravil nové stroje této série secích strojů. Po uvedení šestimetrového skládacího secího stroje ESPRO 6000 RC na veletrhu SIMA se v řadě KUHN objevuje nový čtyřmetrový mode, verze C (Combiseeder).

ESPRO 4000 RC

Skládací stroj ESPRO 4000 RC s pracovní šířkou 4,0 metru je nejen schopen dodávat hnojivo při výsevu, ale může díky dvěma distribučním systémům také smíchat dvě odrůdy semen jako jeho velký bratr ESPRO 6000 RC.

Tento stroj je tak přizpůsoben zemědělcům, kteří chtějí umístit hnojivo blíže k semenu bez rizika spálení vyklíčených rostlin. Splňuje také potřeby zemědělců, kteří chtějí založit porost se dvěma druhy osiva v různých hloubkách.Hnojivo nebo druhá odrůda je umístěno do půdy před utužovacími koly secími radličkami. Hloubkově nastavitelná botka je umístěna přesně ve středu dvou řad semen. Zásobník pro verzi se záběrem čtyři metry má kapacitu 4000 litrů, je rozdělen v poměru 60/40. Šestimetrová verze má zásobník o objemu 5500 litrů s proměnlivým dělením 40/60 nebo 60/40.

Další funkce secího stroje ESPRO byly samozřejmě zachovány i na novém modelu. Disky o velkém průměru (900 mm), s exkluzivním profilem, přesazením a pneumatikami se specifickým hlubokým vzorkem dezénu zajistí ideální přípravu seťového lůžka s nízkým příkonem.

Výsevní ústrojí CROSSFLEX zajišťuje rovnoměrné vzcházení a kvalitní setí. Velmi jednoduché nastavení, automatizované otáčení na souvrati, uživatelský přívětivé terminály VT nebo CCI a kompatibilita s ISOBUS činí z nástroje jednoznačně ceněný stroj.

ESPRO M 3000 C a ESPRO M 4000 C

Vývoj série secích strojů ESPRO pokračuje přidáním dvou modelů určených pro farmy, které hledají jednoduchý a ekonomický secí stroj s minimálním rozměrem, který není skládací, avšak s možností aplikace hnojiva při setí.Verze ESPRO MC je k dispozici ve tří a čtyřmetrové pracovní šířce s mechanickým dávkováním a dvojitou distribucí. Tento stroj je dokonale přizpůsoben zemědělcům, kteří chtějí umístit hnojivo blíže k osivu bez rizika spálení rostlin. Hnojivo je umístěno před utužovacími koly pomocí botky. Hloubkově nastavitelná botka je přesně ve středu dvou řad semen.

Secí stroje ESPRO MC přicházejí s řadou již osvědčených vlastností a jsou ceněny uživateli secích strojů KUHN. Jde například o distribuci osiva HELICA, distribuci hnojiv typu MAXIMA, regulaci výsevního množství a tvorbu kolejových řádků pomocí terminálu HECTOR.

ESPRO 8000 R

Série secích strojů ESPRO se ale rozrůstá i směrem k větším záběrům. Secí stroj ESPRO 8000R má speciální zásobník o objemu 5500 litrů. Tento secí stroj s dvěma rozdělovacími hlavami je určen pro velké farmy a poskytovatele služeb.

Další charakteristické rysy specifické pro secí stroje ESPRO prověřené praxí od jejich uvedení do provozu v roce 2015 byly samozřejmě zachovány i na tomto novém modelu. Disky o průměru 900 mm, se speciálním zakřivením a pneumaticky se specifickým hlubokým vzorkem zajistí ideální přípravu seťového lůžka s nízkým příkonem.

Výsevní ústrojí CROSSFLEX zajišťuje rovnoměrné vzcházení. Velmi jednoduché nastavení, automatizované otáčení na souvrati, uživatelsky přívětivé terminály VT nebo CCI a kompatibilita s ISOBUS zvyšují komfort obsluhy těchto strojů.
  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook