Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
 AKCE A VÝSTAVY
 KUHN v praxi
 NOVINKY

Nové modely mezi stranovými shrnovači

Nové modely mezi stranovými shrnovači

Na listopadové výstavě Agritechnika v Hannoveru představila společnosti KUHN novinky letošní sezony. Mezi nejvíce inovovanými stroji jsou shrnovače. Stejně jako pro ostatní stroje KUHN je pro stroje na sklizeň pícnin typická vysoká kvalita materiálu, robustnost, zaručující dlouhou životnost a také vysoká technická vyspělost, jíž francouzský výrobce závěsné techniky věnuje velkou pozornost.

V kategorii dvourotorových stranových shrnovačů byla ukončena výroba několika modelů, které byly nahrazeny zcela novými typy GA 6930 a GA 7530 s větším pracovním záběrem. Oproti převodovce Master-drive II u předešlého modelu GA 6620 mají nové shrnovače osvědčenou robustní dvojstupňovou redukční převodovku rotorů Master-drive GIII, která již prokázala svoje kvality u velkých dvou- a čtyřrotorových modelů.


Nový stranový shrnovač KUHN GA 7530 může vytvářet jeden či dva boční řádky ze záběru 7,4m

Robustní a široké rotory osazené 11 rameny se čtyřmi prsty jsou velice spolehlivé a zaručují dlouhou životnos i v náročných sklizňových podmínkách. U nových strojů ocení zemědělci hydropneumatické odpružení a nově tvarovaný vysoký rám umožňující rychlé zvedání rotorů na souvrati. Velký prostor pod rotorem pak zabraňuje rozhozu vytvořených řádků.

Dokonalé kopírování pozemku a tím i vysokou kvalitu sklizené píce zaručuje 3D zavěšení rotorů a volitelný tandemový podvozek se šesti koly pod každým rotorem.


"Jde o jednoduché, praktické a univerzální stroje určené středním nebo velkým zemědělským podnikům. S ohledem na množství hmoty, zejména ve druhých či třetích sečích a následnou sklizňovou technologií mohou vytářet jeden či dva boční řádky ze záběru 6.8 nebo 7.4 metru. Oba nové modely jsou velmi spolehlivé a to i při sklizni hustých porostů."
Ing. Zdeněk Kříž
produktový manažer pro stroje na sklizeň píce

Nové shrnovače se ovládají prostřednictvím ovládacího boxu z kabiny traktoru, kromě šířky řádku a individuálního zvedání rotorů je možné systém doplnit o elektrické nastavování výšky strniště. Široká je i nabídka volitelné výbavvy, k dispozici jsou hydraulicky ovládaná clona, clona předního rotoru, širší přepravní kola či tandemová náprava.


  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook