Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 AKCE A VÝSTAVY
 KUHN v praxi
 NOVINKY

Nová série variabilních lisů KUHN VB 3100

Nová série variabilních lisů KUHN VB 3100

Nový desing od Firmy KUHN KUHN nabízí novou generaci variabilních lisů na kulaté balíky, která vám umožní reagovat na výzvy zítřka a je navržená s ohledem na vaše hlavní potřeby při balení balíků. Řada VB 3100 nabízí širokou škálu variabilních kulatých lisů na míru, které odpovídají vašim individuálním potřebám.
Lisy VB 3155-3185 jsou určeny pro lisování materiálů, jako je seno a sláma a senáž. Lisy VB 3160-3190 jsou lisy ISOBUS kompaktibilní určené pro lisování široké škály krmných materiálů, včetně siláže. Lisy VB 3165-3195, prémiová řada lisů XD, jsou navrženy tak, aby fungovaly v těch nejtěžších podmínkách po celém světě a jsou také k dispozici v kombinaci s baličkou.

Osvědčený, vylepšený integrovaný vkládací rotor v kombinaci se širokým sběračem s pěti řadami prstů a jeho dokonalé kopírování a přizpůsobení se terénu poskytuje u našich lisů VB záruku dokonalého sběru sklízeného materiálu. Zavěšení sběrače na rámu lisu spolu s dokonalým vedením dráhy držáků prstů ve spojení s kopírovacími koly sběrače zaručuje bezproblémový sběr hmoty i při vysokých pracovních rychlostech. Díky naší patentované technologii * INTEGRALNÍHO ROTORU je zaručena obrovská průchodnost hmoty do lisovací komory.

Nabízíme Vám k dispozici několik typů vkládání:

  • OPTIFLOW otevřený vkládací systém s dvěma vkládacími šneky.
  • OPTIFEED INTEGRALNÍ ROTOR, rotor s vkládacími prsty bez možnosti řezání.
  • OPTICUT INTEGRALNÍ ROTOR rotor s dvojitými vkládacími prsty s možností volby řezání se 14 nebo 23 noži. Prémiové modely mají také technologii GROUP SELECTION (volby počtů nožů) a DROPFLOOR(spouštěcí dno pod rotorem).

Dokonalé zformování tvaru balíku, kdekoli a kdykoli, je zajištěno systémem KUHN PROGRESSIVE DENSITY a provedením lisovací komory. Osvědčená balicí komora PROGRESSIVE DENSITY zvyšuje tlak v průběhu lisování s růstem průměru balíku a zajišťuje i dokonalý start balení. Kromě toho je nyní i vyšší nastavení lisovacího tlaku balíku pro modely VB 3165-3195, kde dosahujeme až o 10% více váhy balíku u suchých lisovaných materiálů. Osvědčený systém vázání do sítě zajišťuje pevný tvar balíku s konzistentním čistým napětím sítě po celý cyklus vázání pro dokonalé spolehlivé zabalení balíku. Všechna důležitá nastavení lisu, jako je hustota, průměr balíku a počet ovinů sítě lze pohodlně nastavit na řídicím terminálu.

Mít plnou kontrolu nad strojem, to je klíč k dosažení produktivity, kterou očekáváte od Vašeho stroje KUHN, jeho ovládání je uživatelsky přívětivé. Nové uživatelské rozhraní a terminály poskytují jasný přehled o tom, co Váš stroj dělá kdykoli a zde také máte všechna důležitá nastavení na dosah ruky. Model VB 3155-3185 je vybaven novým barevným terminálem KUHN VT30, zatímco prémiovými modely jsou plně ISOBUS kompaktibilní.


  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook