Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
 AKCE A VÝSTAVY
 KUHN v praxi
 NOVINKY

Lisy známé značky přichází s inovacemi

Lisy známé značky přichází s inovacemi

V průběhu prezentace novinek firmy Kuhn ve francouzském městečku Monswiller byl věnován prostor také lisům. U těchto výkonných a spolehlivých strojů dochází ke změnám v oblasti ovládání.

V roce 2017 uvedla firma Kuhn na trh nový barevný ovládací terminál VT 30 – ekonomickou variantu, která není ISOBUS kompatibilní. Lisy Kuhn 3160 a 3190 je již nyní možné dodat s ovládáním pomocí terminálu VT 30 se stejnou výbavou za příznivou cenu. Pro náročnější je pak určena varianta svinovacího lisu s ISOBUS ovládáním s monitory CCI 50 nebo CCI 1200. Zástupci firmy Kuhn ovšem zdůraznili skutečnost, že již při objednávání svého lisu se každý zákazník musí rozhodnout, jakou verzi požaduje.

Nový ovládací terminál VT 30 je ekonomickou variantou, která neumí ovládání pomocí ISOBUS. Komunikuje přes CAN-Bus a nabízí shodný rozsah funkcí.


Zemědělci, kteří mají i jiné stroje Kuhn, mohou tento terminál využívat i pro ovládání další závěsné techniky této značky. A ve srovnání se starší verzí terminálu VT 10 má VT 30 nahraný nově vyvinutý a rychleji pracující software. Na své menší, zato ale barevné obrazovce nabízí intuitivní ovládání.

Ing. Zdeněk Kříž ze společnosti Kuhn Center CZ upozornil přítomné na několik inovací, s nimiž svinovací lisy Kuhn 3160 a 3190 přichází do nové sezóny. Jsou vybaveny osvětlením či praktickými držáky pro zasouvání rychlospojek hydrauliky. Nové centrální mazání disponuje zásobníkem maziva s objemem osm litrů.*  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook