Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zpracování půdy

Půda je základní stavební kámen zemědělství. Díky půdě mohou rostliny rozvinout svůj fyzikální, chemický a biologický potenciál. Technika KUHN je proto pro zpracování půdy navržena tak, abyste ze své půdy vytěžili maximum. K tomu slouží např. kypřiče, podmítače a předseťová příprava.
Diskové kypřiče
Diskové kypřiče značky KUHN jsou konstruovány pro náročné pracovní podmínky. Jsou známé svojí vysokou robustností, spolehlivostí, pracovním komfortem a výbornou kvalitou odvedené práce. Díky velkému průměru disků jsou vhodné k hlubokému kypření, zapravování posklizňových zbytků a ostatních organických materiálů.
Hloubkové kypřiče
Nejlepším způsobem, jak zvýšit výnosy na silně utužených půdách, je provést jejich hlubší prokypření. Hloubkové kypřiče značky KUHN zaručují optimální zpracování půdy a znovuobnovení její struktury pro maximální zvýšení výnosů. Hloubkové kypření pomáhá: zlepšovat strukturu půdy, zlepšovat hospodaření půdy s vodou, podporovat mineralizaci půdy
Podmítače
Podmítka je pracovní operace, která vede ke snižování populace plevelů i škůdců, chrání půdu před erozí, zlepšuje hospodaření půdy s vodou, pomáhá zpracování a rozkladu posklizňových zbytků atd. Podmítače značky KUHN zajistí prokypření a promíchání půdy s posklizňovými zbytky a následné zkonsolidování půdy. Díky širokému výběru z radličkových i diskových podmítačů najdete vždy optimální řešení přímo na Vaše pracovní podmínky.
Stroje pro kombinaci se secími stroji
Nezávisle na provedení těchto strojů je jejich hlavním účelem vytvoření optimálního seťového lůžka s minimální energetickou náročností. Široká nabídka těchto strojů nabízí radličkové kypřiče, rotační brány i frézy.
Řádkové kypřiče
Objevte nový způsob zpracování půdy. Model STRIGER využívá jedinečnou technologii pro řádkové kultury. Zpracovává pouze pásy (řádky) pro následný výsev řádkových kultur. To znamená snížení celkové plochy zpracované půdy až o 80 %, snížení eroze, lepší hospodaření půdy s vodou a šetření nákladů.

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook