Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Údržba krajiny

Značka KUHN nabízí rozsáhlou nabídku komunálních mulčovačů, které se hodí na údržbu cest, mezí, silnic obecních ploch atd. Nabízí jak provedení mulčovačů na rameni pro maximální dosah (např. i na údržbu keřů a křovin) tak i modely s uchycení na patě. I způsob připojení k traktoru či jinému energetickému prostředu je velmi jednoduché. Díky možnosti kombinace komunálního mulčovače v čelním i zadním závěsu s jednoduchým ovládání propůjčuje těmto strojům vysokou univerzálnost, efektivitu a výkonnost.

Značka KUHN nabízí dále komunální rozmetadla pro rozmetání různých druhů posypových materiálů, a ruční rozmetadla.
Komunální mulčovače
Komunální mulčovače značky KUHN jsou velmi univerzální stroje pro ty, kteří potřebují spolehlivý stroj pro údržbu špatně přístupných ploch. Díky ramenu, které má v závislosti na daném modelu dosah 4,20 až 5,70 m, se tyto stroje hodí i pro profesionální uživatele, kteří pracují v oboru správy cest nebo pro ty uživatele, kteří chtějí pečovat o krajinu ve které žijí. Díky různým provedení mulčovací jednotky lze stroj používat na různé typy porostů (travnaté plochy, keře, stromy,..).
Mulčovače na stráně a příkopy
Mulčovače na stráně a příkopy se vyznačují vynikající kvalitou mulčování, šetrností k porostu a vysokou výkonností. Nabízí širokou nabídku mulčovačů s různými pracovními záběry a různými typy připojení, které se hodí pro všechny typy traktorů.
Rozmetadla písku a soli
Všichni si uvědomují, jak je důležité udržovat cesty a silnice během zimního období. Proto se i značka KUHN rozhodla nabízet komunální rozmetadla na různé posypové materiály, jako např. sůl, písek, štěrk atd. Pracovní záběr rozmetadla lze velice jednoduše nastavit, aby byla zaručena vyšší efektivita, nižší ztráty a vyšší bezpečnost. Samozřejmostí je i snadné nastavení množství aplikovaného posypového materiálu.

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook