Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Setí

Správné setí je základem pro bohatou úrodu. Široká nabídka secích strojů značky KUHN Vám nabízí ideální řešení do všech pracovních podmínek, ať už se jedná o klasickou techniku setí do zorané půdy, nebo minimalizační techniku při setí do zpodmítané půdy a setí do mulče.
Mechanické secí stroje
Značka KUHN nabízí širokou nabídku mechanických secích strojů, a to nástavbové i samostatné. Osvědčená konstrukce je zárukou spolehlivého setí. Díky profilovanému dnu zásobníku osiva je zajištěn rovnoměrný výsev i na svazích. Secí stroj lze velmi snadno nastavit na běžné druhy plodin.
Pneumatické přesné secí stroje
Jedinečná koncepce přesných secích strojů modelů MAXIMA a PLANTER umožňuje těmto strojům široké možnosti využití (pro setí různých plodin, v různých vzdálenostech semen a řádků, různé typy rámů, různé typy připojení k traktoru). Hlavními znaky těchto secích strojů jsou robustnost, spolehlivost a přesnost setí. Další možnosti různého dovybavení, jako např. přihnojování nebo aplikátor migrogranulátů, dále zvyšují univerzálnost těchto strojů.
Pneumatické secí stroje
Pneumatické secí stroje značky KUHN jsou perfektní kombinací vysoké výkonnosti s optimální kvalitou výsevu. Díky pneumatickému výsevnímu ústrojí je zajištěn rovnoměrný výsev za všech pracovních podmínek. Díky široké nabídce strojů, jejich vysoké univerzálnosti a skvělým vlastnostem diskových výsevních jednotek nabízí značka KUHN optimální secí stroj jak do klasicky, tak i do minimálně zpracovaných půd.
Čelní zásobníky
Setí s využitím čelních nebo tažených zásobníků nabízí výhodu rovnoměrnějšího rozložení hmotnosti celé soupravy. Díky pneumatickému výsevnímu ústrojí VENTA je zajištěn rovnoměrný výsev za jakýkoliv podmínek. Čelní zásobníky lze využít i jako zásobníky hnojiva pro přesné secí stroje nebo pro řádkový kypřič STRIGER.

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook