Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podestýlka a krmení

V kategorii podestýlání a krmení zvířat si mohou zemědělci vybrat u značky KUHN z kompletní nabídky strojů, která obsahuje skutečně rozsáhlý seznam modelů, které zemědělci v této kategorii běžně používají.
Značka KUHN nabízí stroje nejen pro rozdružování a zakládání siláže, ale i stroje pro zakládání slámy.
Díky modelům s širokými možnostmi kapacit zásobníků (2,3 až 45 m3) si vyberete optimální stroj přímo pro Váš počet a druh dobytka.


Krmné míchací vozy
V dnešní době vyžadují zootechnici pro svůj dobytek špičkové krmivo pro maximální využití potenciálu dobytka. Pro zajištění takového špičkového krmiva je nezbytný optimální krmný míchací vůz. Značka KUHN nabízí modely krmných míchacích vozů jak s vertikálním(i) šnekem(y) tak i modely s horizontálními šneky. Všechny modely jsou vybaveny vážícím zařízením, které je v dnešním chovu dobytka také nezbytností. Díky široké nabídce kapacit zásobníků si můžete vybrat optimální velikost krmného vozu podle množství a typy Vašeho dobytka.
Samojízdné krmné míchací vozy
Krmné míchací vozy značky KUHN byly koncipovány pro ty zemědělské uživatele nebo službaře, kteří potřebují moderní technologie pro špičkovou kvalitu krmiva a maximální úsporu času. Krmné vozy jsou k dostání s různými kapacitami zásobníků, které jsou samozřejmě vybaveny vážícím zařízením. Míchací zařízení se skládá z vertikálního šneku a nakládání probíhá přes integrovanou rotační frézu s dopravníkem, takže pro plnění není zapotřebí dalšího stroje.
Stroje pro podestýlání slámy a zakládání siláže
Značka KUHN je již mnoho let známá vynikajícími vykusovači siláže. Jejich modely POLYROCK jsou stále zdokonalovány již po mnoho let. Jednoznačné výhody strojů POLYROCK: - nesené provedení s kapacitou 2,3 m3 pro menší traktory a tažené provedení s kapacitou 3 m3 - rychlé a snadné vykusování siláže díky jedinečné kinematice vykusovacího štítu a síle hydraulického válce - možnost zakládání vlevo nebo vpravo (v závislosti na provedení stroje) POLYROCK jsou nenáročné stroje s jednoduchou konstrukcí a snadnou údržbou, na které se můžete spolehnout každý den.
Stroje pro zastýlání slámy a krmení se zadním čelem
Konkurenceschopnost a efektivita budou i nadále hlavními cíli, které budou muset úspěšní zemědělci plnit. Rozdružovačky značky KUHN konstrukční řady PRIMOR nabízí bezproblémové zakládání slámy a případně i siláže. Díky hydraulicky ovládanému zadnímu sklopnému čelu je proces plnění velmi snadný a umožňuje nakládání kulatých balíků. Díky systému UNROLL jsou schopny vozy řady PRIMOR 5570 pojmout až tři kulaté balíky s průměrem 1,50 m a snižují tak časové prodlevy kvůli neustálému plnění. Stroje řady PRIMOR jsou velmi efektivní stroje s vysokým pracovním komfortem s rovnoměrným zakládáním slámy bez ucpávání. Díky hnacímu systému POLYDRIVE je možné zakládání balíků sena nebo siláže.

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook