Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pluhy

Konkurenceschopnost a hospodárnost budou nadále hlavními kritérii pro úspěšné zemědělství. Díky své koncepci jsou pluhy KUHN šetrné k půdě, a tak přispívají ke kvalitním výnosům pěstovaných plodin. KUHN nabízí pluhy s velkým pracovním záběrem se snadnou ovladatelností, což šetří náklady na práci. Pluhy jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, z čehož pramení dlouhá životnost a méně výdajů na údržbu.
Nesené otočné pluhy
Naše řady pluhů Multi-Master a Vari-Master naplňují všechna očekávání. Všechny tyto modely mají velmi robustní konstrukci a jsou velmi snadno nastavitelné. Jsou k dostání od dvou do sedmi orebních těles. Základní modely jsou vybaveny jištěním proti kamenům pro různé pracovní podmínky. Používá se buď střižný šroub T nebo Non-Stop hydraulické jištění NSH.
Polonesené otočné pluhy
Díky polonesené konstrukci můžou být pluhy manager a Vari-manager agregovány se stejnými traktory jako nesené, ale s více orebními tělesy. I přes větší rozměry je s nimi dobrá manévrovatelnost i na menších polích s velkou plošnou výkonností.

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook