Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ochrana rostlin

Polní postřikovače značky KUHN jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které se starají o efektivní a cílenou aplikaci postřiků. Jsou vybaveny přesným spolehlivým pístovým membránovým čerpadlem. Velmi přesné ovládání a regulace jsou prováděny mechanicky, elektricky nebo elektronicky. Nádrže jsou vyrobeny z velmi odolného polyethylenu a jsou odolné vůči UV záření.
Nesené polní postřikovače
Nesené postřikovače KUHN kombinují přesnost a jednoduchost použití při nízkých pořizovacích cenách. Mohou být vybaveny ocelovými nebo hliníkovými rameny s manuálním nebo hydraulickým skládáním. Jejich polyetylenové nádrže 600 a 1800L nabízí vysokou odolnost díky dobré ochraně proti UV-záření Tyto postřikovače mají širokou škálu volitelného vybavení jako např. regulaci CAN BUS, které umožňují použít postřikovače nejvýhodnějším možným způsobem.
Tažené polní postřikovače
Tažené postřikovače KUHN nabízí novou úroveň práce: dobře vybavený postřikovač s hliníkovými rameny, polyesterovou nádrží a regulací CAN BUS pro jednoduché použití a optimální kvalitu postřikování. Jejich četné možnosti vybavení kombinované s kvalitními rameny je dělá ještě jednoduššími pro každodenní použití.

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook