Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mulčování

Posklizňové zbytky půdě prospívají. Podmínkou je, aby zbytky byly neřezané nebo nadrcené na malé kousky.

Všechny mulčovače značky KUHN jsou navrženy tak, aby splnily Vaše očekávání. Mulčovací stroje vytváří optimálně nadrcenou nebo nařezanou hmotu. Následně je řezanka rovnoměrně rozprostřena po celé šířce pracovního záběru. Zaručují tak spolehlivou práci v různých pracovních podmínkách.

V prodejním programu společnosti KUHN CENTER CZ naleznete širokou nabídku mulčovačů s horizontální osou rotace, ze které se vyberete optimální model pro jakékoliv pracovní podmínky.

Zemědělská technika KUHN nabízí tři modely mulčovačů s vertikální osou rotace, které se hodí pro péči o travnaté porosty a o krajinu.

Mulčovače s horizontální osou rotace
Všechny nabízené modely mulčovačů se vyznačují vysokou univerzálností. K dostání jsou provedení s různými pracovními záběry (1.00 m až 8,20 m) a různými typy přestavění do pracovní polohy. Díky více typů pracovních nástrojů se hodí pro mulčování různých druhů materiálů (např. kladívka nebo univerzální Y nože) pro rovnoměrné otáčení rotoru bez vibrací a vynikající kvalitu odvedené práce).
Mulčovače s vertikální osou rotace
Mulčovače s vertikální osou rotace jsou k dispozici ve třech pracovních záběrech (1,2 m, 1,5 m a 1,8 m). Jsou koncipovány tak, aby splnili všechny požadavky uživatelů při údržbě travnatých ploch. Díky výkyvnému tříbodovému zavěšení se mulčovače přizpůsobí i nerovným terénům

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook