Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lisy

Lisy KUHN splní všechny Vaše požadavky. Bez problémů slisují prvotřídní balíky siláže, sena nebo slámy. Použití lisů je efektivní pouze tehdy, je-li dostatečná výkonnost lisu, kvalita a utužení balíků. Lisy KUHN se díky inovativní technice uzpůsobí rozdílným podmínkám při práci na poli. Lisy řady LSB pomocí integrálního rotoru, předlisovací komory POWER DENSITY a vázání TWIN-STEP® slisují kvádrové balíky s obrovským utužením a přesným tvarem. Lisy na kulaté balíky rovněž plní své úkoly na jedničku, a to díky systému POWERTRACK u lisů s pevnou komorou a PROGRESSIVE DENSITY u lisů s variabilní komorou. Systém INTELLIWRAP™ u řady BALEPACK zaručuje vysokou flexibilitu a výkonnost kombinovaných lisů při balení balíků do fólie. Kombinovaný lis i-BIO se svou kompaktností a nízkou hmotností skvěle hodí do kopcovitých podmínek. Suma sumárum nabízí značka KUHN nejefektivnější řešení a nejrozsáhlejší nabídku lisů na trhu.
Kombinované lisy na kulaté balíky
Tato technika umožňuje slisovat a zabalit balík do fólie během jedné operace – pro ekonomickou efektivní sklizeň. Po tom, co je píce posečená, zavadlá a shrnutá do řádků, dojde na sklizeň s co nejmenšími ztrátami. Píce slisovaná do balíků musí být zabalena do fólie tak rychle, jak to jen jde, což kombinované lisy splní během sekundy a nezáleží na tom, zda to je lis s pevnou nebo s variabilní komorou. Díky inteligentnímu systému balení INTELLIWRAPTM můžete docílit výborné kvality siláže se správným tvarem balíku a zvolit si Vámi požadovaný počet vrstev balící fólie (4, 5, 6, 7, 8, 9,...).
Lisy na hranaté balíky
Pokud je nudné slisovat do hranatých balíků píci nebo slámu plodin všech druhů, jsou lisy na hranaté balíky KUHN neporazitelné. Kvůli nevyzpytatelnému počasí se při sklizni počítá každá minuta. Jednoduché prověřené technologie jako předlisovací komora POWER DENSITY, která se sama plně přizpůsobí měnícím se podmínkám, dávají lisům KUHN řady LSB rozhodující výhody, kvůli kterým se tyto lisy hodí pro lisování různých druhů plodin. Investice do lisu LSB se uživateli rychle vrátí, protože produkují výborně tvarované balíky s velkým utužením a vyznačují se dlouhou životností.
Lisy na kulaté balíky
Kvalita krmiva, pracovní podmínky a provozní požadavky mohou být velmi rozdílné. Značka KUHN nabízí ve svém sortimentu lisů na kulaté balíky jak lisy s pevnou, tak i s variabilní komorou. Všechny stroje (kromě modelů se systémem Open throath) jsou vybaveny integrálním rotorem a většina modelů může být vybavena řezacím ústrojím OPTICUT®. S celkem 16 základními modely lisů s pevnou a variabilní komorou má značka KUHN v současnosti nejrozsáhlejší nabídku modelů na trhu.

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook