Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hnojení

Zisk v moderním zemědělství je ovlivněn počasím, úrodou, ale i vynaloženými náklady a efektivitou práce. Zvláště u hnojení minerálními hnojivy je možné náklady snížit na minimum. Volbou špatného typu hnojiva nebo špatného typu stroje a jeho nastavením se tyto náklady mohou naopak zvyšovat.

Díky dlouhé životnosti, vysoké odolnosti, přesným a zároveň snadným nastavením rozmetadel KUHN dosáhnete rovnoměrné aplikace hnojiva, a následně pak vyšší efektivity a zisku.

Plnicí zařízení
Plnici rameno LEVSAK je jednoduchým a praktickým pomocníkem pro plnění rozmetadel. LEVSAK je vhodný pro traktory všech typů a pro všechny rozmetadla. LEVSAK je schopný plnit rozmetadlo s vaky o hmotnosti až 1000 kg.
Rozmetadla průmyslových hnojiv
Rozmetadla značky KUHN se hodí k rozmetání všech typů minerálních hnojiv do různých pracovních podmínek. Hodí se jak pro polní rozmetání hnojiv, tak i pro práci v sadech či vinicích. Modely MDS (500-1800 l) nabízí pracovní záběry od 10 do 24 m, ale i systém hnojení v pásech. Modely AXIS (1000-4000 l) nabízí pracovní záběry od 12 m do 50 m.

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook