Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baličky


Klíčovou operací v procesu silážování je balení balíků do balící fólie pro uskladnění. Při balení balíků je nutné zamezit nutričním ztrátám krmiva, aby mělo po celý čas jeho skladování optimální kvalitu pro Váš dobytek. Ale různé podmínky si žádají různá řešení. Proto nabízí značka KUHN nejrozsáhlejší a nejuniverzálnější nabídku baliček na trhu, která začíná u stacionárních baliček na kulaté balíky a končí u výkonných tažených baliček na hranaté balíky. S baličkami KUHN uděláte významný krok pro to nejkvalitnější krmivo.
Baličky na hranaté balíky
Stejně jako baličky řady RW, tak i řady SW jsou k dostání v nesené nebo tažené verzi. Všechny modely jsou vybaveny jedním nebo dvěma hliníkovými držáky fólie pro 750 mm roli balící fólie. Všechny baličky mohou být vybaveny automatickým nožem na balící fólii. Baličky na hranaté balíky řady SW jsou vybaveny dvěma páry nastavitelných ocelových válců s vroubkovaným profilem, které zajistí bezproblémové otáčení balíku pro správné zabalení do fólie. V závislosti na modelu je možné balit střední a velké hranaté balíky i kulaté balíky. K dispozici jsou různé ovládací systémy.
Baličky na kulaté balíky
Baličky na kulaté balíky jsou k dostání nesené i tažené. Všechny modely jsou vybaveny jedním nebo dvěma hliníkovými držáky fólie pro 750 mm roli balící fólie. Všechny baličky mohou být vybaveny automatickým nožem na balící fólii.

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook