Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  

Žací kombinace KUHN

Žací kombinace od společnosti KUHN

Společnost KUHN nabízí na českém trhu kompletní sortiment závěsné techniky pro české zemědělce. Do vývoje nových produktů ročně investuje více než 4 % finančních prostředků z celkového obratu, který přesahuje miliardu eur. Výsledkem jsou moderní zemědělské stroje, u nichž zemědělci oceňují nejen robustnost a vysokou kvalitu, ale především technickou vyspělost a spolehlivost. Tyto vlastnosti jsou pak zárukou vysoké užitné hodnoty a dlouhé životnosti strojů ve velmi náročných podmínkách.


Široká nabídka žacích strojů.

Společnost KUHN má ve výrobní nabídce širokou řadu žacích strojů od pracovních záběrů 1,6 m až 10,5 m. Široké portfolio uspokojí požadavky zákazníků v provedení žacích strojů bez kondicionéru, tak v provedení s kondicionéry, plastovými prsty nebo s mačkacími válci.

Rostoucí zájem zákazníků o stroje KUHN bez kondicionérů směřuje k modelům GMD 2811 až GMD 4411 s pracovním záběry od 2,8 m do 4,4 m. Tyto nejoblíbenější modely jsou vybaveny žací bezúdržbovou lištou OPTIDISK, osazenou disky o průměru 44 cm se systémem jištění PROTEKTADRIVE, s novými zesílenými rychloupínacími žacími noži. Nerovnoměrné uspořádání roztečí žacích disků s důrazem na dokonalé sečení zabezpečuje i dokonalé vysečení polehlých materiálů. Lišta je uložena v rámu pomocí silenbloků a je centrálně zavěšena na novém zesíleném nosníku. Závěs stroje je nové konstrukce s novým systémem agregace k traktoru. Samozřejmostí je hydropneumatická nárazová pojistka s hydropneumatickým odpružením stroje což je „to nej“ od KUHN.


Pro zemědělce nabízí KUHN do kombinace i čelní žací stroje v novém provedení GMD 3125 F a GMD 3521 F s pracovními záběry 3,1-3,5 m. Provedení těchto žacích strojů vychází z osvědčené koncepce KUHN v provedení s kondicionérem. Stroje jsou taktéž vybaveny lištou OPTIDISK jako zadní lišty GMD, hydropneumatickým odpružením včetně nárazové pojistky. Patentované uložení všech nosníků v silenblocích je perfektní řešení od KUHN. Tyto žací sestavy KUHN jsou u zákazníků velmi oblíbené a například sestava GMD 3125 F a GMD 3511 o záběru 6,5 m agregovaná s traktory o výkonu od 110 PS dosahuje hodinové výkonnosti od 7 ha/hod.

Pro ty zákazníky, kteří chtějí větší záběry, nabízí KUHN řešení v kombinaci s předními lištami zadní od záběru 8,8 do 10,3 m v modelové řadě GMD 8730, GMD 9530 a GMD 10030.

Rozšířením nabídky o vyšší pracovní záběry, ale také řadou dalších nových technických řešení, společnost KUHN navázala na vysokou spolehlivost a výkonnost těchto strojů. Hlavní změny jsou především v nové konstrukci hlavního rámu a zavěšení zadních žacích jednotek, kdy byl obdélníkový profil nahrazen trubkovou konstrukcí. Inovací prošlo i hydropneumatické kopírování a hydropneumatická nárazová pojistka. Touto inovací bylo dosaženo i vyšších pracovních rychlostí. Žací lišty OPTIDISC i při tak vysoké pracovní rychlosti dokonale kopírují terén a vysekají i polehlý materiál. Boční vyosení stroje pro překrytí žacích lišt při práci v zatáčkách a ve svazích vpravo či vlevo umožňují základní nastavení v rozsahu 30-50 cm.  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook