Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  

Úspora až osmdesáti procent přípravků

Úspora až osmdesáti procent přípravků

Zástupci firmy Kuhn informovali v průběhu tiskové konference na mezinárodním veletrhu Sima 2019 v Paříži o prvních výsledcích z nasazení systému I-Spray na postřikovačích. Bylo dosaženo skutečně výrazných úspor herbicidů až 80 procent. Ošetřena byla jen určitá cílová plocha na pozemcích. Po premiéře systému na veletrhu Sima bude firma Kuhn pokračovat v jeho testování v polních podmínkách.

Dalším přínosem pro pěstitele bude to, že získají kartografický přehled o výskytu plevelů na svých pozemcích a mohou tomu přizpůsobit své pěstitelské postupy. Všechna zjištěná data je možné z traktoru odeslat na osobní počítač v kanceláři.

Výměna dat mezi stroji na poli a kanceláří je zjednodušena také díky zapojení firmy Kuhn do iniciativy Agrirouter. Kuhn patří k jejím zakladatelům. Nový nástroj pro přenos a příjem dat má označení Kuhn Easy Transfer. Dovoluje vytvářet předpisové mapy pro lokálně variabilní aplikaci látek či výsev v počítači, přesunovat zakázky a posílat je adresátům, například na ovládací terminál stroje Kuhn v kabině traktoru. Terminál, připojený na Agrirouter přes modul WLan a internetové připojení mobilního telefonu, tato data přijme a bez dalšího zásahu importuje.


Terminál CCi disponuje obrazovkou s uhlopříčkou 12,1 palce v designu tabletu, a níž je dostatek prostoru pro zobrazení i několika různých aplikací zároveň. Terminál má četné užitečné aplikace již ve standardní výbavě.

Patří k nim například CCi. TECU, která poskytuje základní informace o traktoru, jako například pojezdovou rychlost, otáčky vývodového hřídele či polohu tříbodového závěsu. CCI Convert si bude rozumět s plodinovými senzory a umožňí lokálně variabilní aplikaci živin v závislosti na výživném stavu porostu. Živý pohled na zvolenou oblast pomocí kamery s výstupem na terminálu dovoluje aplikace CCI.Cama. CCI. Help System je nápověda pro všechny aplikace s využitím obrázků a videí.
A za příplatek umí být terminál KUHN CCI 1200 ještě užitečnějším pomocníkem v systémech precizního zemědělství, protože bude umět manuální navigaci (CCI.Comand Parallel Tracking), ovládání sekcí (Cci.Comand Section) či dokonce lokálně variabilní aplikaci na základě předpisové mapy (CCI.Task Control).


  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook