Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 AKCE A VÝSTAVY
 KUHN v praxi
 NOVINKY

Proč nakupovat u autorizovaného prodejce?

Proč nakupovat od autorizovaného prodejce?
Nákupem to nekončí!

Obchod se zemědělskou technikou je otázkou pro relativně malou část společnosti zabývající se tímto odvětvím. Celá zemědělská veřejnost čítá několik desítek tisíc subjektů zabývajících se prvovýrobou různého zaměření. V současném tržním prostředí kdy zemědělství prochází intenzivní modernizací, nové technologie se prosazují v běžném provozu a nabídka výrazně převyšuje poptávku, je tlak na cenu enormní.Prodejní cena není jen cena stroje plus doprava!

Bohužel ne vždy si zemědělci uvědomují, že prodejní cena nereflektuje pouze náklady spojené s cenou stroje a jeho dopravou na místo provozu. Autorizovaný prodejce zajišťuje předprodejní kontrolu stroje, jeho první spuštění do provozu, technické poradenství a samozřejmě také dodávky náhradních dílů – ať již běžných opotřebitelných dílů, konstrukčních prvků, či dalších volitelných komponentů. Nezřídka se stává, že stroje dodávané z individuálních dovozů nemají všechny potřebné dokumenty nebo nejsou zkontrolovány a připraveny pro provoz. V ještě horším případě jejich specifikace neodpovídá požadavkům českého trhu, protože stroje jsou vyráběny doslova pro celý svět s různými individuálními požadavky jednotlivých zemí.

Další důležitou součástí ceny je záruka výrobce na nový stroj. Pokud je stroje dovozen individuální cestou ze zahraničí, velmi často byl již registrován výrobcem pro jiný, původní trh a nelze uplatnit jeho záruku v České Republice. Nový majitel je poté nucen, pokud chce uplatnit záruku, kontaktovat zahraničního dovozce v zemi, pro kterou byl stroj vyroben a kde je zaregistrován. Firma, která stroj dovezla do ČR, dává od těchto případů nezřídka ruce pryč a odkazuje zákazníky na oficiální zastoupení v České Republice. Před nákupem nových strojů je tedy více než vhodné ověřit si zdroj, z jaké stroj pochází. V případě autorizovaných dovozců a jejich prodejních sítí si mohou být zemědělci jisti, že stroje jsou vyrobeny pro Český trh a svojí specifikací odpovídají požadavkům našeho trhu.Výhradní dovozce strojů značky KUHN

Společnost KUHN CENTER CZ zabývající se prodejem zemědělské techniky KUHN je na českém trhu pátým rokem. Vznikla na základě potřeby sjednotit prodejní kanály tohoto francouzského výrobce, který je mimochodem největším výrobcem závěsné zemědělské techniky v Evropě. Do doby svého vzniku byly stroje KUHN v České Republice nabízený různými prodejními organizacemi s různou odbornou úrovní. KUHN CENTER CZ si při svém vzniku předsevzala sjednotit různé prodejní organizace a standardizovat nabízené služby na úroveň odpovídající požadovanému standardu.

Slučováním jednotlivých prodejních kanálů se měnila mapa autorizovaných prodejců a pokrytí prodejní sítí. Cílem bylo zajistit péči jak novým, tak stávajícím majitelům strojů KUHN na té nejvyšší úrovni. V současné době si mohou být zákazníci jisti, že pokud nakoupí stroj od autorizovaného prodejce, který je současně zobrazen na webu kuhncenter.cz, mohou očekávat proškolenou technickou podporu, rychlé dodávky pouze originálních dílů a veškeré podklady potřebné pro provoz a práci stroje. Jediné překvapení, které může na zákazníky čekat, je tak malý dárek jako poděkování za důvěru a nákup stroje…
  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook