Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  

Osvědčená kvalita strojů na balení balíků to je KUHN

Osvědčená kvalita strojů na balení balíků to je KUHN

Společnost KUHN má ve svém výrobním sortimentu stroje pro lisování a balení jak kulatých, tak hranatých balíků. Tato nabídka jednotlivých modelů je opravdu největší na trhu s těmito produkty. Společnost KUHN CENTER CZ a.s. tyto stroje nabízí, nejen pro malé farmáře, ale i pro velké podniky a podniky služeb.


Nesené baličky na kulaté balíky
Stejný výrobní koncept používá výrobce KUHN jak u baliček nesených, tak i tažených s otočným 4 pásovým stolem pro otáčení balíků při balení, kde máme v základu předpětí fólie 70 % o šířce 750 mm s jedním nebo dvěmi držáky fólie toto je systém e Twin.
Nejjednodušší nesený model baličky RW 1110 se 4 pásovým otočným stolem v provedení s nebo bez nakládacího ramene se dodává v několika modifikacích, a to podle způsobu ovládání.
Je to model s lankovým ovládáním RW 1110 M, nebo sofistikovaný model RW 1110 C.
Nejzajímavějším modelem je typ RW 1110 C, tento může také pracovat i jako stabilní stroj, který je ovládán dálkovým ovladačem z traktoru nebo manipulátoru, jež naváží a odváží balíky. Tento model je nejprodávanější z tohoto důvodu. Obsluha ovládá baličku dálkovým ovladačem z manipulačního prostředku, přičemž všechny procesy nastavíte tímto ovladačem a řešíte pouze navážení a odvoz následně zabalených balíků na složiště. Balička je agregovaná s traktorem bez obsluhy nebo je spojená s hydraulickým agregátem, který baličku pohání.
Dalším typem nesené baličky je typ RW 1200. Je to satelitní balička s jedním ovíjecím ramenem s předpětím fólie 70% o šířce 750 mm. Je vybavena dvěma poháněnými otočnými válci, které slouží k nakládání balíků a zároveň k jejich otáčení při vlastním balení. Fólie s balícím satelitem je umístěna na ovíjecím rameni. U této baličky se ideálně snoubí výhody jednoduché konstrukce neseného stroje, s možností nakládání balíků a jejich uložením pomocí překlápěče balíků.Tažené baličky
Baličky KUHN jsou stroje, které již na první pohled zaujmou svoji robustní konstrukci nízko položeným těžištěm s koly umístněnými vzadu a také nízkou odkládací výškou balíků. Jsou vybaveny jedním nebo dvěma držáky fólie typ e Twin“, a stříháním fólie s předpětím fólie 70% o šířce 750 mm. Tyto hlavní parametry dělají z baliček KUHN jednoduché, spolehlivé, rychlé, účinné a úsporné stroje.
Stroje jsou vyráběny s tímto ovládáním: M – lankové , J - Joystik a C - počítačem plně automatické

Balička střední třídy RW 1410 tažené provedení s nakládacím ramenem, kdy je možno naložit jeden balík o váze max. 1000 kg. Balička je vybavena čtyřpásovým otočným stolem, rozšířenou nápravou pro vyšší stabilitu, jedním a nebo dvěma držáky fólie e Twin, automatickým zavedením a ustřižením fólie a digitálním počítadlem s automatickým zastavením balíku při dokončení balení Na přání je možné zvolit variantu připojení k traktoru buď do spodního zavěsu nebo do ramen hydrauliky Další rozšíření výbavy jsou zásobníky na fólii a překlápěč balíků. Tato balička je nejprodávanější a je určena pro zákazníky, kteří balí senáž do 1500 balíků ročně. .

Profi tažená balička RW 1610M a J vychází konstrukčně z předcházejícího typu, má ale robustnější konstrukci a může naložit balík o hmotnosti až 1200 kg. Ve standardu má i robustní protizávaží, osvětlení a široké 15ti palcové pneumatiky zároveň může i jeden balík převážet na nakládacím ramenní Baličky je možné vybavit jedním nebo dvěma držáky fólie e Twin.

Profi automatická balička typ RW 1610 C AUTOLOAD, kde je skloubena filozofie nakládání balení a ovládání s možností balit jak jednou nebo dvěma fóliemi e Twin. Stroj při najetí nakládacího ramene na balík automaticky balík naloží a po naložení se automaticky spustí rameno dolů a začne probíhat proces balení a obsluha jede k dalšímu balíku, který naloží na nakládací rameno. Tím se zkracuje čas na balení a zároveň obsluha sváží balíky na jedno místo. Jedná se o baličku, která je díky svému provedení a snadnému ovládání určena do kopcovitých terénů.

Revoluční technologie systém e TWIN to je řešení, které Vám vrací peníze. Tento systém dodáváme pro modely RW 1110, RW 1410 a RW 1610. Toto řešení Vám šetří čas na balení o 50 % a spoří na jednom balíku až 8 % fólie.

Baličky jsou vybaveny dvěma držáky fólie umístěnými vedle sebe. Tento typ balení spočívá v provedení dvou držáků folie které jsou vedle sebe a výškově jsou posunuty o jednu třetinu svojí výšky, fólie se odvíjí a ihned se spojují. Tento systém spojení folii po odvinu zvýší její tažnost a mi ji předpínáme na 90 %. Tímto spojením dvou fólií a navýšením předpětí spoříme na každém balíků až 8 % fóli čas pro balení zkrátíme na polovinu. V provedení s modelem RW 1610 C e TWIN dostáváte profesionální stroj pro velké výkony, který Vám rychle vrací vaše vložené investice do tohoto stroje. Hodinová výkonnost je až 50 balíku za hodinu. Tento stroj taktéž můžeme vybavit i dálkovým ovládáním a balička slouží jako stacionární balící stroj.Novinka tažená dvoj satelitní balička s automatickým systémem AUTOLOAD

RW 1810 C je vybavena samo nakládacím ramenem v přední části stroje. Systém balení můžeme ovládat přes počítač nebo zvolit automatický proces balení s možností ovládání odložení balíku. Balík je nakládán ve směru lisování na čtyřpásový otočný stůl, k vlastnímu balení, balička je vybavena dvěma držáky fólie šířky 750 mm, a stříhacím zařízením.

Proces balení můžeme používat systém 2 D balení, kdy se klasicky balík obaluje folií jako u běžných baliček.

Novinkou je systém balení 3D, kdy obalíme dvakrát balík, poté se satelity přetočí a zabalí válcovou část balíků a následně dobalí dna balíků u tohoto systému můžemepřepnout na systém 2 D.

Tento systém spoří na balíku cca 22 % folie a zkracuje čas na balení.

U tohoto modelu však nemůžeme transportovat dva balíky. Výhodou jeovšem možnost tuto baličku agregovat s lisem. Jsme schopeni zabalit až 70 balíků za hodinu i v náročných podmínkách.Baličky KUHN to je dlouholetá kvalita s mnoha inovativními řešeními. Vývojem nových technologií Vám šetříme čas a vracíme Vám vložené investice vložené do těcto strojů.  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook