Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  

Krmné vozy KUHN

Krmné vozy KUHN

V České republice mají stroje KUHN velmi dobré jméno, a to především díky skvělým pracovním výsledkům, nejmodernějším technologiím a vysoké spolehlivosti. Mezi celosvětovými výrobci zemědělské techniky má KUHN jeden z nejrozsáhlejších sortimentů vůbec a nutno dodat, že i v takto širokém portfoliu si dokáže udržet vysoký standard ve všech odvětvích.Vysoká spolehlivost strojů KUHN se týká také techniky živočišné výroby, kde je spolehlivost vždy na prvním místě, protože jen těžko si lze představit náročnější odvětví zemědělství. Stroje v živočišné výrobě musí pracovat 365 dní v roce bez ohledu na počasí nebo roční období.

V živočišné výrobě se na českém trhu velmi dobře osvědčily rozdružovací a zastýlací vozy PRIMOR a krmné vozy s vertikálními šneky řady PROFILE a EUROMIX. Značka KUHN je však i celosvětovým výrobcem samochodných krmných míchacích vozů a právě v tomto segmentu přišel tento KUHN s novými modely jednošnekové varianty s označení SPV.

Z pohledu českých zemědělců se jedná o zajímavý stroj, který svými rozměry bude velmi dobře vyhovovat českým stájím, protože kombinuje velký objem s malými rozměry (výškou i šířkou). Díky zadní říditelné nápravě a možnosti přední říditelné nápravy je dosaženo velmi malého rádiusu otáčení.

Řada jednošnekových samochodných míchacích vozů SPV se rozděluje na dvě základní provedení:


    - SPV ACCESS s frézou o výkonu 90 koní

    - SPV POWER s frézou o výkonu 120 koní


Kromě vysokého výkonu má vybírací fréza v obou provedení ideální parametry pro výkonné nakládání všech typů krmiva (siláž, senáž, seno, sláma, jádrová krmiva, mláto atd.). Výkonnou frézu doplňuje velkokapacitní dopravník o šířce 650 mm. O klidný chod frézy a její maximální efektivitu při nakládání se stará elektronická regulace klesání frézy, která upravuje rychlost klesání podle jejího zatížení.Míchací vana je stejného provedení, jako u osvědčených tažených krmných vozech KUHN. I modely SPV tedy mají nalámané (polygonální) stěny míchací vany, které mají pozitivní vliv na rychlost a kvalitu míchání, protože zabraňují tomu, aby se míchaný materiál otáčel spolu s míchacím šnekem. Objem těchto vozů je 12, 14 a 15 m3 pro vozy ACCESS a pro vozy POWER je k dispozici i varianta 17 m3. Otáčky šneku jsou až 38 min-1 pro model ACCESS a 50 min-1 pro model POWER. Efektem je nejen rychlé míchání, ale i plynulé zakládání krmiva a dokonalé vyprázdnění míchací vany.

Aby bylo možné maximálně využít všech výhod a parametrů těchto vozů, jsou poháněny výkonným motorem John Deere 170 koní (126 kW). Tím je dosaženo dostatečného výkonu při práci i během transportu.

Stroj samozřejmě disponuje komfortní prostornou kabinou, přesným vážícím systémem a širokou nabídkou výbavy na přání, díky které lze každý vůz optimálně přizpůsobit všem pracovním podmínkám.  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook