Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  

Jak probíhá DEMO Tour samochodného krmného vozu?

Demotour samochodného krmného vozu

Firma KUHN je jedním z nejvýznamnějších výrobců zemědělské techniky v Evropě. Kromě závěsové techniky se soustředí i na vývoj a distribuci samochodných krmných míchacích vozů. Tyto vozy nesou označení SPV pro jednošnekovou variantu a SPW pro dvoušnekovou variantu.

V České republice aktuálně probíhá demo tour s modelem SPV 14 Power. Jedná se o jednošnekovou variantu s objemem míchací vany 14 m3. Tohoto objemu dosahuje stroj o šířce 2,55 m a výšce 2,85 m. Poměr vnějších rozměrů vozu k celkovému objemu míchací vany je tedy velmi příznivý. Jedná se o velmi zajímavý model, který splňuje základní požadavek na dostatečnou kapacitu vozu. Zároveň se však vyznačuje nízkými provozními náklady, protože se jedná o jednošnekovou variantu.A co na stroj říkají ti, kteří si jej vyzkoušeli?

Na voze si uživatelé chválí vysoký pracovní komfort, který poskytuje prostorná kabina, pohodlné ovládání a celková nenáročnost na údržbu stroje. Obsluha ocení během dlouhé pracovní směny ovládání přes multifunkční joystick. Ten slouží nejen k ovládání pojezdu, ale pomocí jeho šesti tlačítek se ovládají všechny hlavní funkce stroje. Posádka tak během práce ovládá stroj jedním prstem. Principiálně je systém ovládání takový, že v mnoha případech eliminuje možné chyby obsluhy. Krmný vůz pracuje ve třech základních režimech: nakládání, vykládání a transport. V každém režimu mají tlačítka definované funkce. Nemůže se tedy stát, že by během vykládání (krmení) nebo během transportu mohla obsluha omylem zapnout frézu. Stroj je tedy kromě komfortu i maximální bezpečný.

Výkonná fréza má 120 koňový hydromotor, který je zárukou velmi rychlého nakládání. Díky provedení frézy lze dokonale zarovnat stěny silážních stěn od shora až dolů. Fréza si poradí i s materiálem, který leží na zemi a nezáleží na tom, zda se jedná o senáž, siláž, mláto nebo šrot. Fréza samotná je vybavena elektronickou regulací klesání, díky čemuž si obsluha nastaví její agresivitu a vše ostatní při nakládání již řídí automatika. Výkonný plnící dopravník má dostatečnou kapacitu, aby držel krok s frézou. Díky nastavitelným otáčkám si můžete přizpůsobit rychlost dopravníku frézovanému materiálu. Míchací vana je osvědčené koncepce s nalámanými stěnami pro rychlejší míchání. Otáčky šneku jsou variabilní, což řeší v praxi dva problémy. Za prvé tento benefit slouží k rychlejšímu řezání suchých materiálů při míchání a za druhé to napomáhá úplnému vyprázdnění míchací vany na konci krmení. Asi každý krmič s vertikálním krmných míchacím vozem zažil, že krmení zůstalo ležet na šneku a nešlo ho úplně vyprázdnit. Díky vyšším otáčkám šneku se to v případě KUHN SPV nestane.

Samochodné krmné vozy SPV mají celou řadu dalších výhod a benefitů pro své uživatele i pro efektivitu a kvalitu krmení. Pokud si to chcete vyzkoušet, není nic jednoduššího. SPV 14 je k dispozici na předvádění, abyste jeho kvality mohli sami posoudit. Máte-li zájem, kontaktujte nejbližšího prodejce značky KUHN.  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook