Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  

Čtvrt století na trhu se stroji KUHN

Čtvrt století na trhu se stroji KUHN

Společnost GARNEA a. s. patří mezi nejstarší prodejce zemědělské techniky KUHN v České republice. Uživatelé oceňují na technice pro sklizeň píce, zpracování půdy, setí, ale i strojích pro živočišnou výrobu odolnou konstrukci, vysoký výkon a dlouhou životnost.

V nabídce závěsné techniky má značka KUHN dominantní postavení. Region, v němž společnost GARNEA a. s. dlouhodobě působí, zahrnuje Jihočeský kraj a okres Pelhřimov, po otevření střediska v Sedlčanech se nabídka strojů se značkou KUHN rozšířila i do Středočeského kraje. Prodej techniky KUHN zajišťují v jižních Čechách čtyři obchodníci, ze střediska v Sedlčanech pak další dva. Kromě prodeje zajišťuje GARNEA a- s. na zemědělskou techniku také veškerý záruční a pozáruční servis. Firma má v portfoliu stroje na sklizeň pícnin, techniku na zpracování půdy a setí a nechybí ani krmné a zastýlací vozy pro provozy živočišné výroby.

„Techniku KUHN prodáváme prakticky od samého počátku, tedy již čtvrt století. Jsme asi jedním z mála dealerů, kteří nabízí od počátku plný sortiment značky KUHN. Historicky, kromě pícninářské techniky, jsou v našem regionu oblíbené secí kombinace, pluhy a krmné a zastýlací vozy. Dlouhodobě úspěšní jsme také v prodeji rozmetadel minerálních hnojiv. Dodáváme techniku pro sedláky s třiceti hektary, ale i pro zemědělský podnik s třemi tisíci hektarů. Pro každého se ve výrobním programu firmy KUHN najde vhodný stroj. A v obou případech technika spolehlivě slouží dlouhá léta. K výměně dochází nejčastěji při přechodu na větší pracovní záběry a výkonnější stroje.“

Ing. Jan Němec
vedoucí prodeje zemědělské techniky společnosti GARNEA a. s.

Ing. Jan Němec, vedoucí prodeje zemědělské techniky společnosti GARNEA a.s.

Za uplynulé období GARNEA a. s. prodala stovky červených strojů a není výjimkou, když i po patnácti letech stále pracují ke spokojenosti majitelů.

Silné postavení značky KUHN v jihočeském regionu potvrzují i ocenění, která společnost GARNEA a. s. za prodej strojů KUHN dostala. To poslední je pro nejlepšího prodejce strojů KUHN na zpracování půdy a setí za rok 2018. V rámci této kategorie jsou zajímavé například počty prodaných pluhů, svědčící o tom, že orba nejen žije, ale na některá pole se opět vrací.

„Nejpopulárnější jsou pětiradličné nesené a šestiradličné polonesené pluhy. Uživatelé oceňují kvalitní konstrukci pluhů, u polonesených rám ve tvaru Z a v něm umístěné záhonové kolo, umožňující doorávat až k samému kraji pole. Velmi dobře se před časem také představil secí stroj ESPRO. Po jeho uvedení na trh jsme prodali první stroj v České republice. ESPRO dokáže velmi době zasít v rozličných podmínkách. Například při setí do suché půdy, což se u nás bude asi stávat stále častěji, porosty velmi dobře vzcházejí.“
Ing. Jan Němec
vedoucí prodeje zemědělské techniky společnosti GARNEA a. s.

Secí stroj ESPRO tvoří nejčastěji přední pneumtaikový pěch, krátká talířová sekce na přípravu půdy, druhý pneumatikový pěch a vlastní secí sekce. Kompaktní secí stroj nevyžaduje těžký traktor, při šesti metrech postačí stroj o výkonu kolem 200 k.

Velký vliv na současné prodeje má jistě velmi dobrá pověst, kterou si technika KUHN vydobyla. Dlouholetí zákazníci při obměňování strojového parku u značky KUHN zůstávají a noví zákazníci slyší na velmi dobré reference, které stroje KUHN provázejí. Technika KUHN je nejen výkonná, ale také spolehlivá. Ve společnosti GARNEA a. s. evidují minimum reklamací, servis se omezuje především na výměnu opotřebitelných dílů. A jaká technika je v současnosti nejvíce poptávaná?

„Velmi dobře se prodávají lisy, které jsou evergreenem, baličky a výkonné žací kombinace. Těm před časem prospělo rozšíření sortimentu o čelní žací stroje bez kondicionéru, ale hydropneumatickým odpružením. Dále jsou žádány obraceče s většími pracovními záběry a stejně tak i dvourotorové shrnovače. Vliv na zvětšování pracovních záběrů má několik faktorů. Jednak vývoj počasí u nás, jednak nedostatek pracovních sil v zemědělské výrobě. Obecným trendem napříč poptávanou technikou je nejen poptávka po výkonnějších strojích, ale také mnohem lépe vybavených, využívajících nejmodernější elektroniku a navigační systémy GPS.“

Ing. Jan Němec
vedoucí prodeje zemědělské techniky společnosti GARNEA a. s.

Posledním, velmi zajímavým přírůstkem je nový model profesionálního pásového shrnovače MERGE MAXX s jednodušší konstrukcí, nižší hmotností a příznivější cenou.

Populární mezi chovateli jsou také rozdružovací a zastýlací vozy PRIMOR, kterých prodala GARNEA a. s. již několik desítek kusů. S nedostatkem slámy bude zřejmě poptávka po této technice ještě stoupat. A stranou nezůstává ani technika pro údržbu krajiny. Počty prodaných příkopových ramen a mulčovačů také rostou.

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook