Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 AKCE A VÝSTAVY
 KUHN v praxi
 NOVINKY

Nové žací kombinace


NOVÉ ŽACÍ KOMBINACE

Společnost KUHN nabízí na českém trhu kompletní sortiment závěsné techniky pro české zemědělce. Do vývoje nových produktů ročně investuje více než 4% finančních prostředků z celkového obratu, který přesahuje jednu miliardu eur. Výsledkem jsou moderní zemědělské stroje, u nichž zemědělci oceňují nejen robustnost a vysokou kvalitu, ale především technickou vyspělost a spolehlivost. Tyto vlastnosti jsou potom zárukou vysoké užitné hodnoty a dlouhé životnosti strojů ve velmi náročných podmínkách.Z důvodu rostoucích požadavků zemědělců na velké pracovní záběry rozšířila firma KUHN nabídku žacích trojkombinací v záběru 8,80 až 10,0 m, tyto stroje jsou vybaveny novým typem kondicionéru s novým tvarem ocelových prstů a rychlo výměnnými noži Fast-Fit.

Žací lišty FC 8830 D FF, 9530 D FF a 10030 D FF (záběr 8,8; 9,5 a 10,0 m) v kombinaci s čelními lištami FC 3125 DF FF a 3525 DF FF (záběr 3,10 a 3,50 m) nesou další nové znaky v trendu vývoje žacích kombinací KUHN. Tyto stroje využívají osvědčené hydropneumatické odpružení, hydropneumatickou nárazovou pojistku a bezúdržbovou žací lištu Optidisc s velkým průměrem disků 44 cm a jištěním Protectadrive.

Rozšířením nabídky o vyšší pracovní záběry, ale také řadou dalších technických řešení, jsme navázali na vysokou spolehlivost těchto strojů. Hlavní změny jsou především v nové konstrukci hlavního rámu a zavěšení zadních žacích jednotek, kdy byl obdélníkový profil nahrazen trubkovou konstrukcí. Inovací prošlo i hydropneumatické kopírování a hydropneumatická nárazová pojistka. Touto inovací jsme dosáhli i vyšších pracovních rychlostí. Žací lišty OPTIDISC i při tak vysoké pracovní rychlosti dokonale kopírují terén. Boční vyosení stroje pro překrytí žacích lišt při práci v zatáčkách a ve svazích vpravo či vlevo umožňují základní nastavení v rozsahu 30-50 cm. Nové typy kondicionéru s ocelovými prsty, které jsou nového tvaru, s jiným způsobem uchycení a uspořádáním pro sečení všech materiálů. Uživatelé ocení i řadící převodovku u kondicionéru, kdy lze pomocí páky zvolit otáčky 680 nebo 1000 ot/min. Tyto inovace kladně hodnotí naši uživatelé, kteří již sklízeli vojtěšky, jetele nebo hrách. Pro přepravu stroje a snížení přepravní výšky je zde samozřejmostí skládání bočních krytů pomocí hydraulického systému. Celé ovládání stroje je z kabiny traktoru pomocí elektronického boxu.

Čelní žací lišty FC 3125/ FC3525.D F FF připomínají svým tvarem žraloka kladivouna. Nové provedení rámu a zavěšení žací lišty tvořené trubkovou konstrukcí, kdy všechny závěsy včetně žací lišty jsou uchyceny na silenblocích, zajišťují dokonalé tlumení všech nárazů a vibrací stroje při práci.

Dokonalý vzhled a nový design zaujme každého uživatele. Tak jako u zadní lišty lze pomocí řadící převodovky změnit otáčky kondicionéru. Tyto převodovky mají i centrální mazání. Kondicionér s ocelovými prsty je stejného provedení jako u zadního modelu. K dalším přednostem patří osvědčené hydropneumatické odpružení Lift-Control, s jehož pomocí může obsluha pracovat s vyššími pracovními rychlostmi než u odpružení pomocí pružin. Bezúdržbové lišty Optidisc - dokonalý systém kinematiky umožňující úctyhodný boční i výškový výkyv pro dokonalé sečení bez narušení travním drnem nebo rizika poškození žací lišty. Další inovace jistě zaujmou všechny další potencionální uživatele.

  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook