Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 AKCE A VÝSTAVY
 KUHN v praxi
 NOVINKY

Modernizovaný postřikovač DELTIS 2


DELTIS 2
Jednoduchost především!KUHN pokračuje ve vývoji kompletní řady POSTŘIKOVAČŮ. Po uvedení malého taženého postřikovače LEXIS na výstavě AGRITECHNICA 2015, představuje KUHN nový nesený postřikovač DELTIS 2.

Tento nový postřikovač byl vyvinut pro potřeby malých rodinných farem. Hlavní myšlenkou při vývoji byl důraz na jednoduchost, efektivitu a bezpečnost použití. Jako základ byl použit původní postřikovač DELTIS s podstatnými změnami:

> Nové šasi je robustní a lehké! Kombinací konstrukce a použitého materiálu se jedná o jeden z nejlehčích postřikovačů na trhu v této třídě..

> Nový design nádrže umožnil zvýšit obsah až na 1300 litrů! Díky Příkrému zkosení dna není problém bezezbytku vypustit nádrž i při stání ve svahu.

> O 30-50% operací méně oproti běžným strojům v této třídě! Ovládací zóna MANUSET nebo DILUSET+ integruje veškeré ovládací prvky postřikovače do pouhých dvou základních ventilů.

> Široká nabídka ramen KUHN - ocelových (MTS2) a hliníkových (MTA2, MTA3, MEA3) se záběry od 15 do 24 metrů zajišťuje splnění jakýchkoli potřeb všech potenciálních zákazníků.

Spolu s těmito inovacemi je na postřikovači použit osvědčený paralelogram OPTILIFT, který zajišťuje perfektní stabilitu celého stroje včetně odpružení ramen při práci a transportu.

S ohledem na neustálý tlak zvyšování bezpečnosti při manipulaci s přípravky na ochranu rostlin je postřikovač DELTIS 2 vybaven novým patentovaným přímíchávacím zařízením OPTIFILLER. Ten je vyroben z odolného plastového materiálu resistentního vůči všem běžným přípravkům na ochranu rostlin. Tato výjimečná inovace poskytuje objem 42 litrů v pracovní pozici a během transportu je plně integrována do rámu stroje.

 • Široké otevírání usnadňuje práci i s velkými obaly.
 • Ruční tryska na přímíchávacím zařízení zaručuje bezpečné a rychlé čištění.
 • Stejně jako u jiných modelů ve výrobním programu, přimíchávací zařízení je ovládáno nožním ventilem. Výrazně se tím zvyšuje komfort obsluhy.

  Nový nesený postřikovač DELTIS 2 čerpá výhody z dostupných technologií, know-how a zkušeností KUHN získaných v ochraně rostlin. DELTIS 2 je od ledna 2017 dostupný na trhu v České Republice.
  Leden 2017


 •   INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
  contifonte.fr
  agbrain.de
  cc-isobus.com

  RSS

  YouTube

  FaceBook