Kuhn - Zemědělská technika KUHN. Výhradní zastoupení v Česku. Nejlepší dostupnost dílů.
Search
  
 O nás 
  
  
 Nabídka strojů 
  
  
 Skupina KUHN 
  
  
 Autorizovaní prodejci 
  
  
 Novinky 
  
  
 Kariéra 
  
  
 Dokumenty ke stažení 
  
  
 Použité stroje 
  
 AKCE A VÝSTAVY
 KUHN v praxi
 NOVINKY

Nesené pluhy modelové řady MASTER

Nesené pluhy modelové řady MASTER od KUHN

Na většině území České Republiky jsou již sklizňové páce hotové a je třeba přemýšlet o zakládání nových porostů a přípravě půdy na jaro. Mezi nejstarší osvědčené metody zpracování půdy patří orba. Přestože se zdá, že v posledních letech tato technologie ustupuje minimalizaci nebo přímému setí, u mnohých zemědělců zůstává z mnoha důvodů oblíbená. Kvalitní pluh je totiž jako jediný schopný řádně dostat to, co je nahoře dolů (ať už je to velké množství posklizňových zbytku, hnůj nebo dobře vzrostlý porost krycí plodiny) a tím tyto zbytky zakrýt. Proto se orba používá jako technologie pro potlačení plevelů.

Společnost KUHN patří ke světovým lídrům ve výrobě kvalitních pluhů. KUHN nabízí kompletní sortiment od malých nesených až velké polo-nesené pluhy se systémem on-land, které je možné agregovat s pásovými traktory.Nesenou řadu pluhů KUHN představují pluhy MASTER. Pluhy jsou vyráběny v několika kategoriích tak, aby byly vždy vhodné pro traktor, který má zemědělec na svém dvoře. Nejmenší model MULTI -MASTER 103 2ET je vhodný již pro traktory od 36 hp a největší model VARI-MASTER 183 7 NSH může být agregován i s traktorem o výkonu 385 hp. Dále jsou pluhy rozděleny na MULTI A VARI – MASTER. Rozdíl v těchto pluzích je v nastavení pracovního záběru radlice. VARI – MASTER je pluh s variabilním nastavením pracovního záběru, který je vhodný pro zemědělce, který má velmi rozdílné půdní podmínky a potřebuje velmi rychle změnit nastavení záběru pluhu tak, aby mohl udržet optimální pracovní rychlost a potřebu tahové síly. Zatímco MULTI – MASTER je pluh s klasickým krokovým nastavením pro stabilní půdní podmínky. Obě varianty je možné dodat s Non – Stop Hydraulickým jištěním nebo s jištěním trakčním šroubem. Všechny pluhy od společnosti KUHN se vyznačují velkou robustností a velice jednoduchým nastavením.

Mezi již téměř standardní volitelnou výbavu patří hydraulické nastavení 1. radlice, ale i bez tohoto je možné pluh nastavit jen v pár krocích, díky unikátnímu systému natavení na jedné šroubovici. Pluhy je možné dovybavit širokou škálou dalšího vybavení tak, aby byl pluh opravdu šitý na míru zemědělci a jeho podmínkám, jako jsou různé typy odhrnovacích desek, zaklapovací límce, předradličky, dláta, hloubková kola nebo hydraulické systémy

Robustní pluhy KUHN jsou díky velmi širokému rozsahu modelů a volitelnému vybavení, vhodným řešením pro ty, kteří hledají dobrý pluh právě pro své specifické podmínky.


  INTERNETOVÉ STRÁNKY KUHN    TÉMATICKÉ STRÁNKY    SOCIÁLNÍ SÍTĚ  
contifonte.fr
agbrain.de
cc-isobus.com

RSS

YouTube

FaceBook